Galvanic Spa™ Facial Gels with ageLOC® – 3 balení gelů
Cena s DPH:
4 346 Kč
Původní cena:
Naše cena bez DPH:
2 809 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
3 399 Kč
-22%
Sleva: 
Dostupnost
SKLADEM
ks

Hodnocení majitelů "3170"

Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé '3170' přidali i slovní popis.

Komentáře k produktu "Galvanic Spa™ Facial Gels with ageLOC® – 3 balení gelů"

Vzhledem k udržení vysoké úroveně diskusí je vkládání nových komentářů či reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze přihlášeným uživatelům.

K tomuto zboží ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první!


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Galvanic Spa™ Facial Gels with ageLOC® – 3 balení gelů

Když vaše pleť vypadá unavená a ve stresu, kosmetika obličeje vám může poskytnout potřebné oživení, ale kde na to brát čas? Exkluzivní patentovaná technologie vám poskytne domácí alternativu lázeňských ošetření prostřednictvím přístroje ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a speciálně vytvořených obličejových gelů. Předošetřující gel pomáhá odstranit nečistoty, takže vaše póry mohou opět dýchat, a připraví vaši pleť na ošetřující gel. Nové složení ošetřujícího gelu přináší všechny blahodárné účinky původního gelu, a navíc nyní obsahuje technologii ageLOC®, novou patentovou směs přísad, která pomáhá zpomalit známky stárnutí u jejich zdroje. Dosáhněte výsledků, které můžete vidět už nyní, a výhod, které přetrvají do budoucna.

Už jste někdy přemýšleli o tom, proč někteří lidé vypadají mladší, než ve skutečnosti jsou? Společnost Nu Skin® nalezla vědecký klíč k jejich tajemství.

Pouze exkluzivní technologie ageLOC™ společnosti Nu Skin®, která je navržena na patent, může pomoci zpomalit nově objevený zdroj zrychleného stárnutí v epidermis a pomoci vám tak získat kontrolu nad budoucností vaší pleti. Nechť je naše technologie vaším tajemstvím a váš věk záhadou díky ageLOC®.

 

Oba gely

  • Obnovují přirozenou funkci pokožky tím, že odstraňují nečistoty a podporují buněčnou energii.
  • Přínosné složky do pokožky dodávají účinněji prostřednictvím galvanického proudu.
  • Umožňují obnovu pokožky.

Předošetřující gel

  • Odstraňuje nečistoty, umožňuje pórům dýchat.
  • Uklidňuje pokožku a pečuje o ni.

Ošetřující gel

  • Díky technologii ageLOC®, revoluční směsi anti-ageingových přísad, zpomaluje viditelné známky stárnutí přímo u zdroje.
  • Usnadňuje pokožce zotavení ze stresu – podporou buněčné energie oživuje a posilňuje unavenou pokožku.
  • Zvyšuje hydrataci a zanechává pleť neuvěřitelně hebkou na dotek, čistou a osvěženou.

 

Používejte po vyčištění a tonizaci obličeje pomocí čistícího přípravku a tonika Nu Skin® dle vašeho výběru. Používejte gely Galvanic Spa™ Facial Gels s přístrojem Galvanic Spa™ System II dvakrát až třikrát týdně a dosáhněte nejlepších výsledků. Během každého ošetření dbejte na to, aby vaše ruka byla vlhká a vaše prsty se po celou dobu dotýkaly chromového panelu. Po dobu ošetření udržujte přístroj v neustálém kontaktu s pokožkou. Při pohybu přístrojem buďte vždy velmi jemní a nechte galvanický proud pracovat. Můžete také na přístroj velmi jemně přitlačit, ale nikdy ne tak, aby docházelo k tahání za pokožku. Při použití v oblasti kolem očí se vyhněte přímému kontaktu s očima a očními víčky. Dobré je prostě následovat strukturu kostí kolem očí. Při použití v okolí úst se vyhněte se přímému kontaktu se rty a ústy.

Galvanic Spa™ Facial Pre-Treat Gel with ageLOC™: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Polysorbate 20, Potassium Cocoyl Glutamate, Carbomer, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol.

Nu Skin Galvanic Spa System® Facial Treatment Gel with ageLOC®: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Schizandra Chinensis Fruit Extract, Arginine, Jasminum Officinale Extract, Santalum Album Oil, Narcissus Tazetta Bulb Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Tocopheryl Nicotinate, Isoceteth-20, Oleth-10, Polysorbate 20, Potassium Cocoyl Glutamate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Chlorphenesin, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate.