Hubnutí

Hubnutí trápí velkou většinu žen. Neustále se snaží hledat různé prostředky, které jim k hubnutí pomohou. Proto i kosmetika Vichy vyvinula řadu kosmetiky, která Vám usnadní průběh hubnutí. Při častých změnách váhy mohou vznikat strie. V nabídce proto naleznete přípravek proti striím. Vichy myslí na všechno a proto už pro Vás hubnutí nebude nepříjemné.

Podpořte hubnutí s Vichy

Tuk vzniká nejvíce v problémových partiích jako jsou stehna, hýždě a břicho. Na ty se většina žen z nás zaměřuje. Vyzkoušejte inovační péči urychlující hubnutí od Vichy. Působí na problémových partiích, které jsou geneticky předurčeny k ukládaní tuků. Vichy Cellu destock spojuje aktivní látky a podporuje hubnutí v těchto problematických místech.

Už žádné strie

Při hubnutí mohou často vznikat strie. Jedná o popraskanou kůži, která může některé z nás trápit. S Vichy řadou na hubnutí můžete snížit viditelnost již vzniklých strií nebo je redukovat. Krém na strie dokonce snižuje riziko další tvorby a Vy se tak můžete těšit z hladké pokožky. Pravidelně aplikujte na postižená místa a sama uvidíte rozdíl.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


VICHY Action Integrale vergetures 200ml - Krém na strie

VICHY Action Integrale vergetures 200ml - Krém na strie
749 Kč
578 Kč
699 Kč
-7%
Popis: Krém na strie svým komplexním účinkem účinně působí proti striím díky formuli obohacené o křemík,...
detail produktu