Kosmetika pro muže

Takové časy, kdy se muži starali o svou pleť maximálně tak, že si ji jednou denně omyli mýdlem, jsou dávno pryč. Moderní muž by měl vědět, že by měl o svou pleť dbát více a lépe se o ni starat. Mužská pleť je až o 16 – 20% silnější a tudíž i odolnější vůči vlivům vnějšího prostředí a pomaleji také stárne. Jenže ta tomu není navždy, proto jsme pro Vás, páni, připravili kosmetiku pro muže, která je speciálně vyrobená právě pro Vás. Do naší nabídky jsme připravili produkty, které jsou určeny přímo pro mužskou pleť.

Kvalitní kosmetika pro muže!

Vybírat si z kosmetiky pro muže můžete například z různých emulzí po holení, gelů na holení, čistících pěn, sprchových gelů a dalších. Samozřejmě byste si měli vybírat kvalitní přípravky, které Vám přinesou jen ty nejlepší výsledky. V této kategorii kosmetiky pro muže najdete spoustu produktů od známých značek a hlavně kvalitních, jako jsou Avene nebo Vichy. Pánové, na nic nečekejte a pečujte o svoji pleť, pomůžete tím jen sami sobě!

Kosmetika vyrobená přímo pro mužskou pleť!

Do naší nabídky jsme připravili kosmetiku pro muže, která má za úkol pečovat o mužskou pleť. Časy, kdy si muži oplachovali pleť jen čistu vodou a pouze ráno, jsou pryč. Moderní doba přinesla spoustu kvalitních produktů, které jsou přímo vyrobené pro muže a pomáhají tak pečovat o pokožku, která je často citlivá a nesnese všechnu kosmetiku, která je na trhu. Proto byste měli vybírat vhodnou kosmetiku pro muže, kterou dodávají přední známí výrobci, jako jsou např. Avene nebo Vichy. Pánové, dopřejte Vaší pleti důkladnou péči, budete se cítit skvěle!

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


Esthederm Cellular water gel - Hydratační gel

Esthederm Cellular water gel - Hydratační gel
1 207 Kč
1 460 Kč
Popis: Hydratační gel s buněčnou vodou. • Všechny typy pleti • Muži a ženy v každém věku • Zejména pro...
detail produktu

Vichy Homme Gel na holení 150 ml

Vichy Homme Gel na holení 150 ml
329 Kč
247 Kč
299 Kč
-9%
Popis: Chrání pleť proti podráždění a dokonale čistí pleť. Podporuje přirozenou obranyschopnost pleti. Pleť...
detail produktu

Vichy Homme Hydra Mag C+ 50 ml

Vichy Homme Hydra Mag C+ 50 ml
599 Kč
445 Kč
539 Kč
-10%
Popis: Inovovaná verze posilující hydratační péče, která dodává vašim buňkám energii. Vlivem stresu,...
detail produktu