Make-up Teint Ideál

Řada Make-up Teint Ideál nabízí několik typů make-upů a také kompaktní pudr. Ty se postarají to, aby Vaše pokožka dosáhla dokonalého a přesto přirozeného vzhledu. U výběru toho správného make-upu je důležité hledět hned na několik faktorů. První a velice důležitý je zvolit ten správný odstín. Další důležitým faktem je zvolit ten správný pokud máte citlivou pokožku. Správný a kvalitní make-up by neměl působit umělým efektem masky. Takový je právě make-up Teint Ideál.

Krémový make-up Teint Ideál

Pokud máte suchou pleť budete potřebovat make-up, který má bohatou krémovou texturu. Pro Vás je tu krémový make-up Teint Ideál. Ten má krémovou a hydratační texturu přesně šitou na míru suché pokožce obličeje. Vaše pokožka bude vláčná a rozzářená až po dobu 14 hodin. Každý kousek Vaší pleti bude zahalen do zářivého závoje.

Make-up pro ideální odstín pleti

Máte nesjednocenou pleť a nevíte jaký si pořídit make-up, aby přesně seděl Vašemu odstínu. Fluidní make-up Teint Ideál se postará o sjednocení a rozjasnění pleti den po dni. Fluidní make-up má ultra lehkou texturu a výborně se roztírá. Je vhodný pro normální až smíšenou pleť. Ultra lehký je díky tomu, že je na bázi vody. Vaše pleť bude zářit a navíc působit zdravě.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


Vichy Teint Ideál Krémový make-up 15

Vichy Teint Ideál Krémový make-up 15
659 Kč
495 Kč
599 Kč
-9%
Popis: Pokud máte suchou pleť, určitě budete přímo zbožňovat bohatou, krémovou a hydratační texturu tohoto...
detail produktu