Ošetření vlasů - Nodé

Bioderma Nodé je kolekce zaměřená na péči o Vaše poškozené či mastné vlasy. Pokud trpíte neustálým lámáním vlasů, Vaše vlasy jsou suché a poškozené nebo naopak příliš mastné my Vám rádi pomůžeme. Šampony či vlasové masky na suché vlasy obsahují olej ze sladkých mandlí. Vlasy jsou dokonale zacelené po celé délce a jejich měkkost a pružnost obnovena. Maska pomáhá vlasům bojovat proti vysoušení vlivem vnějšího prostředí (stres, barvení vlasů apod.) Naopak šampon na mastné vlasy Vaše vlasy ošetří do hloubky a zpomalí proces maštění vlasů. Vlasy získají ztracený objem a přirozený lesk. Při pravidelném používání přípravků Bioderma Nodé budou Vaše vlasy hladké, pružné, silné a bez lupů. Vybírejte z produktů dle problematiky Vašich vlasů. Věříme, že díky kolekci Bioderma Nodé budete s Vaším výsledkem spokojeni.

Bioderma šampon Nodé ds

Rádi dopřáváte Vašim vlasům komfortní péči, jelikož jsou pro Vás opravdu důležité. Jelikož mohou být vlasy tou první částí, které si na Vás lidé všimnou, je důležité, abyste měli bohatou hřívu, která je zdravá. Bojujete s lupami a chcete se je jedno pro vždy zbavit. Právě pro Vás je vhodný Bioderma Nodé balíček DS, ve kterém obdržíte šampon proti lupům a přípravek, který trvale odstraňuje svědění vlasové pokožky. Výjimečná formule zabezpečuje efektivní účinek proti přetrvávajícím lupům. Přesvědčte se o účinnosti i Vy sami.

Šampony proti lupům z lékárny

Vyzkoušela jste už několik výrobkům běžně dostupných v drogeriích, ale žádný z nich nezapůsobil tak, jak jste očekávali a jak sliboval výrobce? Vhodným řešením je navštívit lékárnu. U nás naleznete výrobky Bioderma Nodé, které jsou vhodné jak na suché i na mastné vlasy. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a budete se pyšnit okouzlujícím účesem, který má krásné lesklé vlasy. 

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


BIODERMA Nodé A maska 200 ml

BIODERMA Nodé A maska 200 ml
499 Kč
371 Kč
449 Kč
-10%
Popis: Bioderma Nodé A je skvělou maskou pro pokožku hlavy. Nejen že zklidňuje podráždění pokožky , dokonce...
detail produktu

BIODERMA Nodé Fluide šampon 400ml

BIODERMA Nodé Fluide šampon 400ml
399 Kč
288 Kč
349 Kč
-13%
Popis: Nedráždivý umývací základ Nodé Šamponu, šetrný vůči lipidům, účinně odstraňuje nečistoty a...
detail produktu

BIODERMA Nodé G šampón na mastné vlasy 400 ml

BIODERMA Nodé G šampón na mastné vlasy 400 ml
479 Kč
321 Kč
389 Kč
-19%
Popis: Bioderma Nodé G je ošetřující šampon na mastné vlasy. Bioderma Nodé G čistí do hloubky a zpomaluje...
detail produktu