PIGMENT, DEODORANTY, ISOUREA

Pigment nebo-li kožní barvivo melanin má v těle každý z nás. Každý ale v jiném množství. Je to tmavý ochranný pigment, který produkuje kůže a působí jako ochránce před slunečními paprsky. Na těle se díky této látce mohou vytvářet pigmentové skvrny. Ty způsobují nejrůznější faktory jako dlouhodobý pobyt na slunci, podráždění pokožky, stárnutí nebo třeba dědičnost. Je třeba tak svou pokožku neustále chránit a pečovat o ni.

Účinné deodoranty proti pocení

Pocení je přirozený jev našeho těla pokud je v příliš velkém horku. Abychom pocení a zápachu zabránili přichází na řadu deodoranty. Každý z nás používá jiný a takový, který nepodráždí jeho pokožku. La Roche Posay nabízí hned několik druhů a to jak v podobě spreje tak roll-onu. Deodoranty neutralizují zápach a vlhkost. Maximálně respektují fyziologickou rovnováhu pokožky po 24 hodin. Vy se tak budete cítit svěže po celý den.

Isourea - péče o suchou kůži u dospělých

Isourea je speciální přípravek, který Vám přináší značka La Roche Posay. Jedná se o zjemňující péči o extrémně suchou a ztvrdlou pokožku v oblastí loktů, paží a nohou. Isourea je skvělou péče pro lidi, co trpí šupinatěním pokožky. Okamžitě se vstřebává, nezanechává pokožku mastnou a má zklidňující účinky. Drsná místa jsou zjemněna a Vaše pokožka je opět sametově hebká.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


La Roche-Posay Deodorant stick - Tyčinka na citlivou pokožku 40g

La Roche-Posay Deodorant stick - Tyčinka na citlivou pokožku 40g
289 Kč
206 Kč
249 Kč
-14%
Popis: Působí proti vlhkosti a proti zápachu. Dlouhodobý výsledek. Nezanechává bílé stopy. Neobsahuje alkohol....
detail produktu

La Roche-Posay Deodorant roll-on 50 ml

La Roche-Posay Deodorant roll-on 50 ml
269 Kč
206 Kč
249 Kč
-7%
Popis: Neutralizuje vlhkost a nepříjemný zápach. Neblokuje přirozený fenomén regulace tělesné teploty....
detail produktu