Pigmentové skvrny - White Objective

Častou problematikou pleti jsou pigmentové skvrny, kterými trpí spousta žen. Bioderma White Objective– denní depigmentační péče Váš problém vyřeší. S depigmentačním krémem,který koriguje a odstraňuje pigmentové skvrny dosáhnete rozjasněné a sjednocené pokožky během pár užití. S micerální vodou a patentem W.O. , který ovlivňuje hlavní mechanismus způsobující pigmentaci pokožky, zajistíte pleti optimální zesvětlování pokožky. Micerální voda pokožku dokonale čistí a efektivně zbaví nečistot do hloubky. S Bioderma White Objective bude Vaše pleť vyhlazená a rozzářená. Odstraňte nepříjemné hnědé skvrny a zabraňte jejich opětovnému vzniku s kolekcí kosmetiky Bioderma White Objective.

Depigmentační sérum White Objective

V nabídce naleznete intenzivní noční sérum, které Vám bude pomáhat zbavovat se pigmentových skvrn zatímco Vy budete nerušeně spát. Během spánku Vám sérum Bioderma White Objectove pomůže odstranit hnědé skvrny a zároveň zabránit také jejich dalšímu tvoření. Počet melaninových pigmentů omezuje uvolňovaný vitamín C. Právě ten napomáhá předcházet dalšímu vzniku nepříjemných pigmentových skvrn, které nás ženy trápí. Sérum má příjemnou gelovou texturu a proto Vás jeho užívání jistě bude těšit stejně jako jeho výsledky.

Bioderma respektuje i tu nejcitlivější pokožku

A tak je tomu i u přípravků Bioderma White Objective. V nabídce máme speciálně vyvinutou micelární vodu s patentovaným komplexem, která je jako stvořená pro ženy s velice citlivou pokožkou. Voda pokožku dokonale vyčistí do běžných nečistot, ale také od make-upu a to i v oblasti očí, kde je pokožka nejcitlivější. Po vyčištění pleti micelární vodou White Objective můžete používat další přípravky z této řady a dostaví se pouze pozitivní výsledky.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


BIODERMA White Objective H2O Micelární voda 200 ml

BIODERMA White Objective H2O Micelární voda 200 ml
389 Kč
272 Kč
329 Kč
-15%
Popis: White Objective H2O, micelární roztok s patentovaným komplexem W.O.®, je zesvětlující čistící...
detail produktu