Problematická pleť, akné

Mnoho žen z nás trápí nedokonalosti pleti, ke kterým se řadí i akné. Pokud k těmto ženám patříte i Vy a hledáte kvalitní péči, která Vám pomůže s ním zatočit, pak Vás jistě zaujme značka Nuxe. Ta nabízí řadu přípravků ženám, které trápí problematická pleť, akné. Vše je zcela přírodní a velice účinné. U akné je důležité pokožku důkladně čistit a pečovat o ni pečlivě a dopřávat ji hloubkovou péči.

Péče proti nedokonalostem Nuxe

Pokud Vás trápí problematická pleť, akné Nuxe nabízí přímo přípravek proti nedokonalostem pleti. Ten Vám zajistí matnou, hebkou a dokonale zdravou pleť. Má velice jemnou texturu, která mastnou a smíšenou pokožku čistí. Účinkuje během dne i noci. Stahuje rozšířené póry, aby se nešířili dál a zároveň eliminuje nadměrnou produkci kožního mazu. Tato péče nezanechává mastný film a velice rychle se vstřebává.

Aroma Perfection pro pleť bez chyby

U pleti trpící akné je důležité ji hlavně čistit. Řada kosmetiky Nuxe Aroma Perfection Vám přináší různé čistící přípravky, pro které nebude problematická pleť, akné žádný problém. V sortimentu naleznete hloubkově čistící vodu i gel. Ty obsahují rozmarýnovou vodu, která hloubkově čistí Vaši pleť a také mořské řasy, které mají zklidňující účinky. Vaše pokožka zůstane hebká a nebude mastná. Voda pleť nejen čistí, ale také osvěžuje. Vaše póry se uvolní a všechny nečistoty zmizí. Vy se tak budete těšit ze zdravě vypadající pleti.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis


Nuxe Aroma-Perfection Hloubkově čistící pleťová voda 200 ml

Nuxe Aroma-Perfection Hloubkově čistící pleťová voda 200 ml
399 Kč
280 Kč
339 Kč
-15%
Popis: důkladně a hloubkově čistí smíšenou a mastnou pleť. Efektivně stahuje póry a zmatňuje lesklou pleť....
detail produktu

Nuxe Aroma-Perfection Termo aktivní čistící pleťová maska 40 ml

Nuxe Aroma-Perfection Termo aktivní čistící pleťová maska 40 ml
399 Kč
280 Kč
339 Kč
-15%
Popis: Termoaktivní čisticí maska Nuxe Aroma-Perfection odstraňuje nečistoty a odhaluje jasnou a zářivou pleť....
detail produktu