VICHY - 25% sleva >> akce platí do 28.10.2019
AO Organics Omlazující…
Expedice do 24 hodin
Koupit
zdarma
Skladem
Velmi lehký toner bez alkoholu s božským Ibiškem, který je známý pro svou schopnost čistit, tónovat a vyrovnávat přirozené pH pleti. Jedna z… Celý popis
395s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

AO Organics Omlazující toner s ibiškem - Hibiscus Toner 60ml

Velmi lehký toner bez alkoholu s božským Ibiškem, který je známý pro svou schopnost čistit, tónovat a vyrovnávat přirozené pH pleti.
Jedna z nejsilnějších aktivních látek proti stárnutí, proto je nazýván "BOTOX" rostlinou.
Ibišek je navíc neobyčejně hojivý a zklidňující. Přírodní kyseliny v ibišku pomáhají očistit pokožku tím, že odstraňují odumřelé buňky a zvyšují jejich obnovu. Toner doporučujeme hlavně pleti s pupínky. Obsah balení - 60 ml

Omlazující toner s ibiškem - Hibiscus Toner - Ao Organics Hawaii

Jeden z mnoha benefitů Ibišku je ochrana proti enzymům hyaluronidáz (zodpovědný za degradaci kyseliny hyaluronové), kterému brání vykonávat svou funkci. Vyhnete se tak poklesu kyseliny hyaluronové v pokožce, která je odpovědná za udržení hydratace v pokožce, čímž se zpomaluje předčasné stárnutí pleti, suchost či tvorba zánětlivých procesů.

Ibišek má neuvěřitelnou schopnost inhibovat aktivitu enzymu elastázy, který je zodpovědný za štěpení vzácného elastinu kůže, aktivně bojuje s procesem stárnutí zpevněním a zvednutím pokožky. Pomáhá také na pigmentové skvrny.

Náš toner  je vyroben ze všech organických ibišků, organického ALCOHOL-free vilínu virginského, vitamínu C a destilované vody.

Ibišek je bohatý na alfa hydroxy kyseliny, které přirozeně odlupují a aminokyseliny, které poskytují utahující účinek na kůži bez odstranění přirozených (mazu) olejů. Čaj má také vysoký obsah vitamínu C, který pomáhá v boji proti příznakům stárnutí.
Alfa Hydroxy Kyseliny (AHA) - Jejich nízká molekulární hmotnost usnadňuje pronikání do pokožky, kde stimuluje metabolismus buněk, které jsou zodpovědné za obnovu pokožky a tvorbu kolagenu.

 


Načítání obsahu...

Podobné výrobky