Vichy -500 Kč
Fushi Bio olej z růže…
Expedice do 24 hodin
Koupit
zdarma
Skladem
•Hydratuje pleť •Rozzáří •Jemná povznášející vůně růže •Tonizuje •Pomáhá proti zarudnutí Bio olej z růže Fushi bio… Celý popis
695s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Fushi Bio olej z růže 100ml

Hydratuje pleť
Rozzáří
•Jemná povznášející vůně růže
•Tonizuje
•Pomáhá proti zarudnutí

Bio olej z růže - certifikace

Bio olej z růže

Fushi bio olej z růže je vyráběn trojitou macerací okvětních lístků růže damašské v bio mandlovém oleji. Objem okvětních lístků se vezme třikrát a vždy je tento objem lístků macerován 120 dní. Jedná se tedy o velmi kvalitní macarát, což poznáte ihned po otevření lahvičky. Obejme Vás nádherná a velmi jemná vůně růže. Je to až terapeutický zážitek. Uklidňuje mysl. V aromaterapii se nejvíce používá pro harmonii a rovnováhu, na nepravidelné a bolestivé menstruace a další ženské problémy. Růže není žádným nováčkem, Peršané ji pěstovali již 2000 let př.n.l. Používala se na krásu, ale také pro léčení i na jídlo. Existuje mnoho druhů růží a do těch nejluxusnějších produktů se používá růže damascénká. Damašská jak se jí také někdy říká, patří k těm nejvzácnějším druhům s velkým obsahem silic.

 

Olej z růží v péči o pleť

Tradiční čínské medicína využívala růže především jako dobré tonikum. Bio olej z růže dodává pleti potřebnou hydrataci. Růže čistí, tonizuje a příznivá je též na zčervenání. Napomáhá také obnově buněk a je tedy perfektním pomocníkem pro regeneraci pleti. Společně s vysokým obsahem vitamínu E z bio mandlového oleje a v kombinaci s růží pomáhá stárnoucí pleti v boji proti vráskám. Ocení ho však také aknózní pleť, protože olej z růží čistí a má protizánětlivý účinek. Zašedlou pleť zase rozzáří a zjemní. Olej z růže je tedy vhodný pro všechny typy pleti i pro citlivou a suchou.

 

Doporučení

Pro hlubokou hydrataci aplikujte na vlhkou pokožku.

TIP:

Dopřejte si vanu s pár kapek Fushi oleje z růží a krásně provoníte celou koupelnu a pokožka bude hladká a hydratovaná. Olej je možné využít místo denního i nočního krému.

SKLADOVÁNÍ

Baleno v tmavém skle. Skladujte na tmavém a chladném místě a spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

 

SLOŽENÍ

Bio okvětní lístky- Rosa Damascena macerované v bio mandlovém olej, lisováno za studena

ZEMĚ PŮVODU

Rosa Damascena- Pakistán

Bio mandlový olej Španělsko

Lisován v Německu

 

LIFESTYLE

Organic, Natural, Ethical, Eco Friendly, Vegetarian, Vegans, Fair

CERTIFIKÁTY

Certifikováno společností Soil Association Licence No: DA22368.


Načítání obsahu...

Podobné výrobky