KLORANE200
Fushi Stimulační vlasové…
Expedice do 24 hodin
Koupit
zdarma
Skladem
Toto jedinečné vlasové mléko obsahuje silné byliny pro stimulaci krevního oběhu pokožky hlavy a regeneraci řídnoucích vlasů. Rozmarýn, vavřín,… Celý popis
460s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Bio vlasy

Fushi Stimulační vlasové mléko 50ml

Toto jedinečné vlasové mléko obsahuje silné byliny pro stimulaci krevního oběhu pokožky hlavy a regeneraci řídnoucích vlasů.
Rozmarýn, vavřín, levandule a citron zajišťují stimulaci pokožky hlavy, zatímco jojobový olej, divoká mrkev a vitamín E vyvažují a vyživují.
Tato stimulace podporuje krevní oběh, který s sebou nese esenciální živiny až do vlasového kořínku, což napomáhá k podpoře nového růstu zdravých vlasů.

Stimulační vlasové mléko FUSHI

Jemná masáž mléka do vlasové pokožky prohlubuje jeho účinky, zlepšuje mikrocirkulaci krve a pronikání účinných látek do pokožky a zásobení vlasových folikulů krví a živinami. Díky tomu se při opakovaném používání výrazně zlepšuje vzhled a kondice vlasů a obnovuje se růst vlasů v problémových partiích. Pro ty z vás, které trápí vypadávání vlasů, jejich řídnutí či pomalý růst.

Použití vlasového mléka:

Naneste cca 5ml a vmasírujte do pokožky hlavy či problémového místa. Lehké voňavé vlasové mléko lze nechat přes noc nebo během dne. Smyjte poté jemným šamponem a kondicionérem.

Parametry

Péče Bio vlasy

Načítání obsahu...

Podobné výrobky