Vichy -150 Kč
Eucerin Dětské mléko s…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-15%
Skladem
Špičkový opalovací přípravek s minerálními filtry pro kojence a děti. Chrání citlivou pokožku před spálením a slunečním poškozením. Neobsahuje… Celý popis
549s DPH
Maloobchodní cena:
649 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-15%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Eucerin Dětské mléko s mikropigmenty Sensitive Protect SPF 30 150ml

Špičkový opalovací přípravek s minerálními filtry pro kojence a děti. Chrání citlivou pokožku před spálením a slunečním poškozením.

Neobsahuje chemické filtry. Širokospektrální a fotostabilní minerální filtry poskytují vysoký ochranný faktor před UVA/UVB zářením.

Eucerin Dětské mléko s mikropigmenty Sensitive Protect SPF 30 je opalovací přípravek s minerálními filtry pro kojence (od tří měsíců) a děti. Chrání před spálením a snižuje riziko dlouhodobého slunečního poškození pokožky.

Přípravek neobsahuje chemické filtry. Systém širokospektrálních a fotostabilních minerálních filtrů1 poskytuje vysoký ochranný faktor díky mikropigmentům, které odráží UVA/UVB paprsky bezprostředně od povrchu pokožky. Tento opalovací přípravek obsahuje též yselinou glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA. 

Složení neobsahuje parfemaci a je extra voděodolné.

Klinické a dermatologické studie potvrzují, že Eucerin Dětské mléko s mikropigmenty Sensitive Protect SPF 30 je vhodné pro citlivou dětskou pokožku.  

1 Odpovídá EU normám.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují dobrou kožní snášenlivost u citlivé dětské pokožky.


Načítání obsahu...

Podobné výrobky