Top middle pruh Kosmetika
Eucerin Hyaluron-Filler…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-22%
Skladem
CC krémy nabízejí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý Vám poskytne více než jen korekci, přináší také účinnou… Celý popis
699s DPH
Maloobchodní cena:
899 Kč,
Ušetříte:
200 Kč (-22%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Make-up

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý 50 ml

CC krémy nabízejí korekci nedokonalostí pleti. Eucerin Hyaluron-Filler CC krém SPF15 světlý Vám poskytne více než jen korekci, přináší také účinnou péči proti vráskám.

Péče zaměřená proti vráskám: složení přípravků je kombinací inovativní směsi vysoko- a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a glycin saponinu, kterou vyvinula společnost Eucerin a která představuje cílenější přístup k viditelnému vyhlazení i hlubokých vrásek a k dosažení mladistvého vzhledu. Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zlepšuje hydrataci a vyhlazuje nejsvrchnější vrstvy kůže, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, jejíž molekula je 40krát menší*, proniká hlouběji do vrstev epidermis kůže, kde vznikají hlubší vrásky. Glycin saponin podporuje tvorbu kyseliny hyaluronové buňkami z vrstvy dermis, kde vznikají ty nejhlubší vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler CC krém světlý s ochranným faktorem SPF15 a filtrem UVA poskytuje také účinnou ochranu proti předčasnému stárnutí pleti a proti prohlubování vrásek. 

Korekce nedokonalostí pleti: světlé barevné odstíny ulpí na povrchu kůže, sjednotí tón pleti a rozjasní ji. Jelikož jsou nemastné, můžete je použít, jak místo svého obvyklého hydratačního přípravku, tak i spolu s ním. Jsou výbornou bází pro základ (pokud požadujete dodatečné krytí) a pro další makeup. 

* Ve srovnání s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou též obsaženou ve složení přípravku.

Klinické a dermatologické studie

Klinické a vědecké studie dokládají vynikající účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÁ ZJIŠTĚNÍ

 

Byla provedena studie s použitím přípravku („Product in Use“, PIU), do které bylo zařazeno 160 žen ve věku mezi 34 a 45 lety, které pravidelně používaly krémy proti vráskám. Po dvou týdnech užívání přípravku byly zaznamenány následující výsledky:

  • 88 %: vyhlazuje zevnitř i ty nejhlubší vrásky 
  • 88 %: snižuje výskyt jemných linií a vrásek
  • 99 %: viditelně zjemňuje pleť
  • 99 %: vyhlazuje nedokonalosti pleti a dosahuje hladšího a sjednoceného vzhledu
  • 100 %: dobře se roztírá a nehromadí se v záhybech a vráskách

Parametry

Péče Make-up

Načítání obsahu...

Podobné výrobky