Eucerin Dětské mléko na…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-15%
Skladem
Špičkový přípravek na opalování pro kojence a děti s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Zklidňuje a chrání citlivou pokožku a snižuje… Celý popis
549s DPH
Maloobchodní cena:
649 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-15%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo, Opalovací krémy pro děti

Eucerin Dětské mléko na opalování Sensitive Protect SPF 50+ 150 ml

Špičkový přípravek na opalování pro kojence a děti s technologií "Proti skvrnám po vyprání"*. Zklidňuje a chrání citlivou pokožku a snižuje riziko jejího dlouhodobého poškození.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje velmi vysokou UVA/UVB ochranu a také obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem. Tento opalovací přípravek také podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA.

UV záření je hlavní příčinou spálení pokožky, ale také vysokoenergetické viditelné  světlo vede k tvorbě volných radikálů, které představují pro pokožku další zátěž.
Eucerin Dětské mléko na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+ je mléko na opalování pro děti, které zklidňuje citlivou dětskou pokožku a chrání ji před spálením a dlouhodobým slunečním poškozením. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry1 poskytující velmi vysoký stupeň ochrany před UV zářením s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané UV zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem.

Toto opalovací mléko pro děti obsahuje také kyselinou glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA. Bez parfemace, extra voděodolné, obsahuje technologii značky Eucerin "Proti skvrnám po vyprání"*.

Klinické i dermatologické testy prokázaly, že Eucerin Dětské mléko na opalování Sensitive Protect s velmi vysokou ochranou SPF 50+  je vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Lze jej použít u kojenců a dětí od tří měsíců.

* Skvrny od opalovacích přípravků jsou po vyprání méně viditelné.

1 Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé dětské pokožky.

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo, Opalovací krémy pro děti

Načítání obsahu...

Podobné výrobky