Sleva 100 Kč LaRoche-Posay opalování
Eucerin Sun…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-11%
zdarma
Skladem
Špičkový sprej na opalování pro citlivou pokožku těla, včetně aknózní pokožky. Aerosolový sprej pro nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů pokožku… Celý popis
569s DPH
Maloobchodní cena:
639 Kč,
Ušetříte:
70 Kč (-11%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo

Eucerin Sun Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 50+ 200ml

Špičkový sprej na opalování pro citlivou pokožku těla, včetně aknózní pokožky. Aerosolový sprej pro nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů pokožku zklidňuje a chrání proti slunečnímu poškození.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem.

UV záření je hlavní příčinou slunečního poškození pokožky, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pokožku představují další zátěž. 

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch Sensitive Protect SPF 50 je sprej na opalování vhodný pro citlivou pokožku, včetně aknózní pokožky. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry (1) pro vysokou UV ochranu s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. 

Aerosolový sprej pro aplikaci z mnoha úhlů umožňuje rychlé a snadné nanášení na obtížně dosažitelné oblasti pokožky. Transparentní nemastný sprej se rychle vstřebává, pokožku osvěžuje a je voděodolný.  
 
Klinické a dermatologické studie potvrzují, že Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch Sensitive Protect SPF 50 je vhodný pro citlivou pokožku, včetně aknózní pokožky.  

1 - Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují dobrou kožní snášenlivost u citlivé pokožky, včetně aknózní pokožky.

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo

Načítání obsahu...

Podobné výrobky