Sleva 150 Kč Vichy opalování
Eucerin Vysoce ochranný…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-17%
Skladem
Špičkový opalovací krém na obličej, který chrání a zklidňuje citlivou a suchou pleť. Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin… Celý popis
489s DPH
Maloobchodní cena:
589 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-17%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej

Eucerin Vysoce ochranný krém na obličej Sensitive Protect SPF 50+ 50ml

Špičkový opalovací krém na obličej, který chrání a zklidňuje citlivou a suchou pleť.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem. Tento opalovací přípravek také podporuje vlastní mechanismus pleti na obnovu DNA.

UV záření je hlavní příčinou poškození pleti slunečním zářením, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pleť představují další zátěž. 

Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 50+ je výrobek sluneční ochrany pro pleť obličeje určený pro každodenní použití, který chrání a zklidňuje citlivou a suchou pleť. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry¹ pro vysokou UV ochranu s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. Tento opalovací krém pro suchou pleť obsahuje také  kyselinou glycyrrhetinovou pro posílení vlastního mechanismu pleti na obnovu DNA. Přípravek je bez parfemace, s lehkou krémovou texturou. Klinické a dermatologické studie potvrzují, že je vhodný pro citlivou a také atopickou pleť.

1 - Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé a atopické pleti.

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej

Načítání obsahu...

Podobné výrobky