BIODERMA20
Eucerin Vysoce ochranný…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-19%
Skladem
Špičkový opalovací krém na obličej, který chrání a zklidňuje citlivou a suchou pleť. Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin… Celý popis
429s DPH
Maloobchodní cena:
529 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-19%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej

Eucerin Vysoce ochranný krém na obličej Sensitive Protect SPF 30 50ml

Špičkový opalovací krém na obličej, který chrání a zklidňuje citlivou a suchou pleť.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem. Tento opalovací přípravek také podporuje vlastní mechanismus pleti na obnovu DNA.

UV záření je hlavní příčinou poškození pleti slunečním zářením, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pleť představují další zátěž. 

Eucerin Vysoce ochranný krém na opalování na obličej Sensitive Protect SPF 30 je výrobek sluneční ochrany pro pleť obličeje určený pro každodenní použití, který chrání a zklidňuje citlivou a suchou pleť. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry¹ pro vysokou UV ochranu s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. Tento opalovací krém pro suchou pleť obsahuje také kyselinou glycirrhetinovou pro posílení vlastního mechanismu pleti na obnovu DNA. Přípravek je bez parfemace, s lehkou krémovou texturou.  Klinické a dermatologické studie potvrzují, že je vhodný pro citlivou a také atopickou pleť.

1 - Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé a atopické pleti.

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej

Načítání obsahu...

Podobné výrobky