CERAVE20
Eucerin CC krém na…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-12%
Skladem
Eucerin CC krém na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý 50 ml Špičkový opalovací krém na obličej pro všechny typy pleti s barevnými… Celý popis
529s DPH
Maloobchodní cena:
599 Kč,
Ušetříte:
70 Kč (-12%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej, pigmentové skvrny

Eucerin CC krém na obličej Photoaging Control SPF 50+ středně tmavý

Eucerin CC krém na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý 50 ml

Špičkový opalovací krém na obličej pro všechny typy pleti s barevnými pigmenty pro světlé tóny pleti.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký až velmi vysoký ochranný faktor ochrany proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem. Tento opalovací přípravek také podporuje vlastní  mechanismus pleti na obnovu DNA, redukuje známky stárnutí pleti a sjednocuje tón pleti.

UV záření je hlavní příčinou poškození pleti slunečním zářením, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pleť představují další zátěž. 

Eucerin CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý je opalovací krém na obličej pro každodenní použití, který dodá všem typům světlé pleti jednotný a přirozeně opálený vzhled.Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry¹ poskytující vysoký stupeň ochrany před UV zářením s licochalconem A pro neutralizaci volných radikálů vyvolaných UVA zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem. Tento tónovací opalovací krém obsahuje též kyselinou glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní mechanismus pleti na obnovu DNA.

Obsažená kyselina hyaluronová a minerální pigmenty pleť okamžitě barevně sjednotí a viditelně redukují známky stárnutí pleti, jako jsou jemné linky nebo nerovnoměrný barevný tón pleti.

CC krém na opalování na obličej Photoaging Control SPF 50+ světlý neobsahuje parfemaci a má příjemnou lehkou texturu, která se rychle vstřebává. Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé pleti.

1 - Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují dobrou kožní snášenlivost u citlivé pleti. Přípravek byl též testován ve vlhkém prostředí, kde rovněž prokázal svoji účinnost. 

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej, pigmentové skvrny

Načítání obsahu...

Podobné výrobky