KLORANE100
Inca Collagen 30 sáčků
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-7%
Skladem
Inca Collagen je doplněk stravy, který obsahuje 100% rybí hydrolyzovaný kolagen bez přísad. V jednom balení Inca Collagenu (90000 mg) naleznete 30… Celý popis
1 299s DPH
Maloobchodní cena:
1 399 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-7%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče doplněk vlasy,kůže nehty, Vrásky

Inca Collagen 30 sáčků

Inca Collagen je doplněk stravy, který obsahuje 100% rybí hydrolyzovaný kolagen bez přísad.
V jednom balení Inca Collagenu (90000 mg) naleznete 30 zlatých sáčků, každý s obsahem až 3000 mg hydrolyzovaného kolagenu z mořských ryb a kolagenu typu I., II., III. ve formě prášku.
Inca Collagen je Bio-Aktivní - vaše tělo jej použije, jako by si ho vyrobilo samo. Nástup účinku je rychlý. Ve vodě se lehce rozpouští. Neobsahuje příchuti a barviva. Inca Collagen je bezlepkový a raw, je vhodný i při paleo dietě, při keto dietě a při dalších speciálních režimech, které výrazně neomezují příjem proteinů. Má nejlepší poměr kvality a ceny na trhu. Jedná se o Český výrobek. Je vhodný jako doplněk stravy při péči o pokožku těla, o pleť, vlasy a nehty a také při cvičení.
 
Kolagen je bílkovina, která konkrétně pozůstává z přibližně dvaceti aminokyselin. Tvoří zhruba 10 % celkové hmotnosti lidského organismu a zároveň více než 70 % tkáně pokožky. Svou přítomností v pojivových tkání jim umožňuje plnit jejich funkci - stahování a roztahování svalů a šlach, pružně odpružit nárazy, a přitom držet pevně pohromadě v případě kloubů, chrupavek, stěnách cév a pokožky, změnu tvaru u rohovky. 
Vaše tělo kolagen přirozeně tvoří. Jeho produkce se ale po 25. roce snižuje o 1,5% každý rok a objevují se známky stárnutí.
 
Balení obsahuje 30 sáčků.

Dávkování a způsob užití

Jak správně Inca Collagen užívat?
Pokud s Inca Collagenem začínáte, je důležité, abyste absolvovali úvodní dvou až tříměsíční kúru. Tato kúra spočívá v pravidelném užívání přípravku po jednom sáčku denně.
 
Pokud již Inca Collagen užíváte a máte za sebou úvodní dvou až tříměsíční kúru, je možné pokračovat v užívání dle potřeby. Avšak pravidelně.
 
  • Obsah 1 sáčku (3000 mg) rozmíchejte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu, mléka nebo jiného studeného nápoje a vypijte. Nejdřív prášek nasypte do suché nádoby a pak zalijte tekutinou.
  • Doporučené dávkování je jeden sáček (3 000 mg) 1x denně.
  • Nejvyšší doporučené dávkování je 10 000 mg denně.
Kdy Inca Collagen užívat?
Někteří sportovci si Inca Collagen berou na noc, aby maximálně podpořili regenerační procesy, které běží, když spíte. Ale pokud se rozhodnete kolagen brát ráno, rozhodně tím nic nezkazíte. Je jedno, jestli kolagen budete pít ráno nebo večer, je to čistě na vás.

Složení

Výrobek obsahuje 100% rybí hydrolyzovaný kolagen. Každý sáček obsahuje prémiový kolagen typu I., II., III. (3000 mg hydrolyzovaného kolagenu).

Upozornění

Není vhodné pro děti a těhotné ženy.

Parametry

Péče doplněk vlasy,kůže nehty, Vrásky

Načítání obsahu...

Podobné výrobky