PURESSENTIEL Repelent…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-10%
Novinka
Skladem
Repelent proti vším, ve spreji. Účinné látky mají 100% přírodní původ. Účinnost 24 h. Odstraňuje vši. Brání vlasovou pokožku před napadením vší. … Celý popis
319s DPH
Maloobchodní cena:
355 Kč,
Ušetříte:
36 Kč (-10%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Řada Proti vším

PURESSENTIEL Repelent proti vším 75 ml

Repelent proti vším, ve spreji. Účinné látky mají 100% přírodní původ. Účinnost 24 h. Odstraňuje vši. Brání vlasovou pokožku před napadením vší.

chrání před nakažením vlasové pokožky a zajišťuje účinnou ochranu až na 24 hodin*. Jeho složení na bázi přírodních účinných látek neobsahuje neurotoxické repelenty a prosytí vlasy svěží a příjemnou vůní. Můžete ho používat denně, jelikož nemastí ani nepoškozuje vlasy.
Roztok v praktickém spreji se snadno používá. Mohou ho používat dospělí a děti od tří let.
Bez syntetických parfemací – Neobsahuje hnací plyny.Repelent proti vším od Puressentiel působí preventivně proti výskytu vší. V případě velkého zasažení chrání před nakažením vlasové pokožky a zajišťuje účinnou ochranu až na 24 hodin*. Jeho složení na bázi přírodních účinných látek neobsahuje neurotoxické repelenty a prosytí vlasy svěží a příjemnou vůní. Můžete ho používat denně, jelikož nemastí ani nepoškozuje vlasy.
Roztok v praktickém spreji se snadno používá. Mohou ho používat dospělí a děti od tří let.
Bez syntetických parfemací – Neobsahuje hnací plyny.
*Účinnost 24 h testována v laboratoři.
Dávkování: Nestříkejte nikdy proti očím! Během aplikace chraňte oči. Aplikujte na vlasy 5 až 7 střiků (0,9 až 1,26 ml), přičemž se zaměřujte na nejnáchylnější místa (zátylek, oblasti za ušima). V případě epidemií stříkejte roztok jednou denně každé ráno, abyste si zajistili účinnou ochranu proti vším až na 24 hodin*. Nesmývejte. Nesušte. Nechte oschnout přirozeně. Po aplikaci si umyjte ruce. UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte na děti mladší 3 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepoužívejte v případě alergie na některou přísadu. Produkt ani obal nepoužívejte jinak, než jaký je původní účel. Pro externí použití.
*Účinnost 24 h testována v laboratoři.

Parametry

Řada Proti vším

Načítání obsahu...