VICHY - 25% sleva >> akce platí do 28.10.2019
PURESSENTIEL Roztok…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-9%
Novinka
zdarma
Skladem
Roztok proti vším. 100% přírodní složení. Likviduje vši, larvy i hnidy. Díky 100% přírodnímu složení je šetrný k vlasům i prostředí. Účinné už za 10… Celý popis
459s DPH
Maloobchodní cena:
506 Kč,
Ušetříte:
47 Kč (-9%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Řada Proti vším

PURESSENTIEL Roztok proti vším 100 ml

Roztok proti vším. 100% přírodní složení. Likviduje vši, larvy i hnidy. Díky 100% přírodnímu složení je šetrný k vlasům i prostředí. Účinné už za 10 minut. Vši si k němu nevytvoří rezistenci.

Užití: Puressentiel Anti-Poux zcela bezpečně likviduje vši, larvy i hnidy. Jeho 100% přírodní složení bez neurotoxických insekticidů obsahuje: RO – Oleje rostlinného původu (kokos, calophyllum, jojoba, slunečnice, sladké mandle, skočec) které působí mechanicky, jelikož ucpávají dýchací otvory vší, larev i hnid. Proti mechanismu fyzického dušení si vši nemohou vybudovat rezistenci. EO – Esenciální oleje (levandule, hřebíček, tea tree, kakost) působí hojivým a antiseptickým efektem, což je ideální na podrážděnou a svědící vlasovou pokožku.  Dávkování: Před použitím si důkladně přečtěte instrukce. Puressentiel Anti-Poux Lotion nanášejte na suché vlasy hojně pole za polem, dokud nepokryjete všechny vlasy. Nechte působit 10 minut. Umyjte si vlasy šamponem Puressentiel Pouxdoux(R) nebo svým obvyklým šamponem. Důkladně pročešte vlasy speciálním odvšivovacím hřebínkem, abyste odstranili hnidy, larvy a uhynulé vši. Za tři dny aplikaci zopakujte. Doporučované množství pro aplikaci: Dlouhé vlasy: 1 lahvička = 1 osoba, Středně dlouhé až krátké vlasy: 1 lahvička = 2 až 3 osoby.

Parametry

Řada Proti vším

Načítání obsahu...