PURESSENTIEL Roll-on…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-17%
Novinka
Skladem
Roll on proti cestovní nevolnosti - obsahuje 7 esenciálních olejů. 100% čistý a přírodní. S povzbuzujícími a stimulačními olfaktorickými účinky na… Celý popis
239s DPH
Maloobchodní cena:
289 Kč,
Ušetříte:
50 Kč (-17%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Řada Poranění, nevolnost, bolest hlavy

PURESSENTIEL Roll-on proti nevolnosti při cestování 7 esenciálních olejů 5 ml

Roll on proti cestovní nevolnosti - obsahuje 7 esenciálních olejů. 100% čistý a přírodní. S povzbuzujícími a stimulačními olfaktorickými účinky na trávicí systém, které potlačují nevolnost a další nepříjemné pocity spojené s cestováním.

Užití: Aktivní přísady ze 100% přírodních zdrojů. Bez obsahu barviv, konzervantů, syntetické parfemace a minerálních olejů. 9 esenciálních olejů: Zázvor, levandule, citron, mandarinka, majoránka, máta peprná a tropická bazalka s povzbuzujícími a stimulačními olfaktorickými účinky na trávicí systém, které potlačují nevolnost a další nepříjemné pocity spojené s cestováním (autem, letadlem, lodí apod.). Obsahuje skvělá vyvažující a stabilizační činidla pro snížení stresu a zlepšení trávení.
Před použitím důkladně protřepejte. Nanášejte na pokožku: vnitřní strany zápěstí, spánky a krk, podél žil. Pak si o sebe chvilku třete vnitřní strany zápěstí a vdechujte vůni esenciálních olejů. Používejte půl hodiny, čtvrt hodiny a těsně před začátkem cesty.

Parametry

Řada Poranění, nevolnost, bolest hlavy

Načítání obsahu...