NUXESUN
Revalid Thinning Hair…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-14%
Skladem
Chcete si uchovat mladistvý vzhled? Speciální pravidelná péče přípravkem Revalid Anti-Aging Fluid pomáhá zmírnit příznaky stárnutí vlasů. S&nbsp… Celý popis
599s DPH
Maloobchodní cena:
699 Kč,
Ušetříte:
100 Kč (-14%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Masky na vlasy

Revalid Thinning Hair Anti-Aging Fluid 100 ml

Chcete si uchovat mladistvý vzhled? Speciální pravidelná péče přípravkem Revalid Anti-Aging Fluid pomáhá zmírnit příznaky stárnutí vlasů. S věkem se mění barva, hustota i struktura vlasů. Nedostatkem živin ztrácí na objemu a lesku, jsou slabší, jejich úprava je náročnější. Vlasy jsou ve zralém věku méně odolné, hůře zvládají vnější vlivy a vyžadují tak důkladnější péči. Změny struktury vlasu mohou způsobit také hormonální výkyvy např. v menopauze. Pravidelnou péčí přípravkem Revalid Anti-Aging Fluid dodáte vlasům a pokožce hlavy potřebné živiny. Zlepšíte prokrvení pokožky, posílíte vlasové kořínky, zpomalíte proces šedivění vlasů, zvýšíte objem a hustotu. Stárnoucí vlasy dostatečně hydratujete.

Použití

Při použití na pokožku hlavy si rozdělte vlasy na 2 sekce. Na každou naneste 1 přiloženou pipetu naplněnou po vyznačenou čáru a jemně vmasírujte do pokožky hlavy. Při použití na vlasy vložte tekutinu z jedné pipety do dlaně, rozložte ji po celé délce vlasů a pročešte. Neoplachujte. Vhodné ke každodennímu použití, pro všechny typy vlasů, pro ženy i muže.

Parametry

Péče Masky na vlasy

Načítání obsahu...

Podobné výrobky