ELANCYL Cellu slim…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-16%
Skladem
Pro ploché, pevné bříško a štíhlejší pas Protože tato oblast často kombinuje několik nepříjemností (ztráta svalového tonu, tendence k ukládání… Celý popis
659s DPH
Maloobchodní cena:
789 Kč,
Ušetříte:
130 Kč (-16%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

ELANCYL Cellu slim Ventre plat - Zeštihlující péče na břicho 150 ml

Pro ploché, pevné bříško a štíhlejší pas

Protože tato oblast často kombinuje několik nepříjemností (ztráta svalového tonu, tendence k ukládání vody, tuku a toxinů ...), je tu tento jedinečný přípravek z laoratoří Elancyl.

Časově naprogramovaná formulace umožňuje jednu aplikaci denně ráno. Cílená účinnost a aktivní po dobu 24 hodin.

Návod k použití:
Aplikujte každé ráno dávce (tj. 2 tlaky) na každou oblast pomocí "3 kroků"
  1. Připravte pokožku na stimulaci mikrocirkulace kůže, držet jednu stranu pasu jednou rukou a druhou, úsek kůže v opačném směru, sledování prsty pevně s horizontální linie. Opakujte tento pohyb přes pas (doba trvání 2 minuty)
  2. Aplikujte přípravek v kruhovém pohybu ve směru hodinových ručiček.
  3. Rub kůži aktivně tahnout a mnout mezi dvěma rukama.
Složení
Xanthoxyline (patentováno): extrakt z pepře Sichuan (strom původem z Číny a Japonska, který se používá v tradiční medicíně), Xanthoxyline je nová patentovaná přírodní aktivní Elancyl. Tento unikátní přírodní zdroj zvyšuje reaktivní proteiny UCP. Ty se nachází v centru tukových buněk a jsou přirozeně naprogramovány tak, aby docházelo ke spalování tuků. Xanthoxyline si klade za cíl oživit přirozené spalování tuků již uložené a bezpečné ukládání nových tukových zásob.

Kofein (patentováno): Kofein je první látkou, na které laboratoře Elancyl demonstrovaly svůj potenciál ke stimulaci lipolýzy (tuk). Kofein a jeho různé soli jsou cenným aktivem, aby odstranily tuk.

Phloridzin: extrakt z mladých větví jabloní, blokuje vstup glukózy do tukových buněk, což způsobuje pokles tvorby a ukládání tuku.

Složení
Aqua, kaprylová / Capric triglyceridů, SD Alkohol 39-C, Prunus Amygdalus olej, Cyclomethicone, kofein, močovina, glycerin, Oleth-10, vůně, butylen glykolu PEG-4, Akryláty / C10-30 alkyl Akrylátové Crosspolymer, Butylparaben, kofein karboxylové kyseliny, Difenyl dimethicone, ethylparabenu nedochází k oddělení, zelené 3 (CI 42053), uhličitan guanidinu, hesperidin methyl chalkon, Hieracium pilosella extrakt isobutylparaben, Maltodextrin, methylparaben, PEG/PPG-18/18 dimethicone, PEG-7 Glycerol cocoate, Phenoxyethanol, propylenu glykol alginát propylparaben, Pyrus Malus Stem extrakt, kyselina salicylová, chlorid sodný, propylparaben, triethanolamin, xanthan, Zanthoxylum bungeanum oplodí extrakt.

Balení:
75 ml

Zdroj: Elancyl Paris

 


Načítání obsahu...