BIODERMA20

CeraVe kosmetika

Kompletní péče o suchou až velmi suchou pokožku.Vhodné pro psoriázu, stařeckou xerózu, pruritus a atopiskou dermatitidu. Přípravky CeraVe jsou unikátní v patantované technologii postupného uvolňování látek ve vrstvách multiveskulární emulze (EMV), kde se střídají olejové a vodní fáze, jsou obsaženy pleti vlastní ceramidy 1,3 a 6-II, mastné kyseliny a phytosfingosin. Tato struktura umožňuje, že se aktivní látky uvolňují postupně.

Ověřené CeraVe hydratační krémy

Již v roce 2005 vyvinuli dermatologové hydratační přípravky CeraVe. Jedná se o výrobky, které jsou obohacené směsí tří esenciálních ceramidů, mastných kyselin a dalších lipidů, které se podílejí na opravě a posílení přirozené bariéry pokožky. Hydratační řada CeraVe jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Díky revolučnímu systému MultiVesicular Emulsion Technology, se do pokožky uvolňují přísady po dobu 24 hodin a napomáhají udržovat pokožku měkkou po celý den.

Odborné znalosti dermatologů 

Nikdo neví lépe, co naše pleť potřebuje, než samotný dermatolog. V této kategorii naleznete novinky, na jejichž vývoji se podíleli právě zkušení dermatologové. Jedná se o cenově dostupné a kvalitní výrobky, díky kterým bude vaše pleť hydratovaná, obnovená a doplněná. Vybírat můžete z čistících pěnových gelů, hydratačních krémů nebo mýdel a nebo obnovujících krémů na ruce. Výrobky CeraVe vřele doporučujeme každému.

Zobrazit celý popis »
Řadit dle