LAROCHE150

Dermokosmetika

Pro péči o Vaše tělo si můžete vybrat z několika kompletních řad, dostupných pouze v lékárnách.

 

 • Kosmetika Avene - vynikající léčebná kosmetika z termálního pramene, určená pro citlivou pleť
 • Kosmetika Elancyl - speciální řada pro pokožku se sklonem k tvorbě celutitidy a strií
 • Kosmetika Ducray - řada pro problematickou pleť (atopické ekzémy, akné, suchá pokožka). V této řadě jsou i léčivé šampóny.
 • Kosmetika Klorane - kompletní péče o vlasovou pokožku. 100% podílu jsou rostlinné výtažky.
 • Kosmetika Klorane Bebe -  pro Vaše miminko
 • Kosmetika A-Derma - kosmetická řada určená k péči atopickou pleť 

   

  KOSMETIKA AVENE

  Avéne je malá vesnice na úpatí hory Cevennes, v údolí Orb. V roce 1743 poblíž pramene Sainte-Odile byly vybudovány první lázně. Do dnešní doby se lázně stále udržují a jsou hojně navštěvovány při léčbě kožních onemocnění zahrnujících ekzém, psoriázu, svědění...

  Termální voda Avéne:

  Jde o vodu pro velmi citlivou pokožku, která má vyvážené minerální složení, je obohacená o oligoelementy prospěšné pro pokožku a o křemičitany, které jí dodávají jemnost. Je bakteriologicky čistá a bohatá na aktivní prvky. Za své vlastnosti (zklidňuje, zjemňuje, hydratuje) vděčí svému složení.

  KOSMETIKA GALENIC

  Laboratoře Galenic vyvinuly řadu přípravků ELANCYL určených k ošetření problematických, celulitidou sužovaných partií a strijí.

   Celulitida může postihovat ženy všech věkových kategorií, bez ohledu na tělesnou váhu. Vyskytuje se především na hýždích, stehnech, bříšku a pažích. Celulitida je velmi často hormonálního původu a její stav zhoršuje špatná krevní cirkulace, nedostatek pohybu, rychlý přírůstek na váze, stres i dědičné vlivy a nevyvážená strava. Přípravky Elancyl vám pomohou zbavit se celulitidy.

   Strije jsou neestetické kožní trhlinky, vyskytující se zejména na prsou, hýždích, bříšku a bocích. Nejčastěji se objevují v těhotenství, kdy je pokožka velmi silně napínána. Existují však i jiné příčiny - hormonální nerovnováha, výrazné váhové výkyvy. Strije jsou výsledkem přerušení kolagenových a elastinových vláken v pokožce. Tyto přípravky Elancyl vám pomohou v boji proti strijím a celulitidě.

   

   

  KOSMETIKA DUCRAY

  Roku 1931 vyvinul kadeřník Albert DUCRAY první léčebný šampon. Úspěch tohoto výrobku dal vzniknout celé řadě dermatologických přípravků nejen pro vlasovou pokožku, ale i pro problematickou pleť. Přípravky Ducray k péči o vlasy jsou rozděleny do několika skupin, podle problému. Vyberte si přesně to, co Vaše vlasy potřebují.

   

  KOSMETIKA KLORANE

  Pokožka miminek je velmi jemná a citlivá. Proto vyžaduje speciální péči. Laboratoře Klorane vyvinuly hypoalergenní a šetrnou řadu kosmetiky určenou právě pro miminka a batolátka. Všechny produkty Klorane Bebe  jsou vyráběny za přísných podmínek a jsou podrobeny náročným testům pod dermatologickým dohledem.

   Laboratoře KLORANE jsou více než 35 let odborníkem v oblasti péče o vlasy. Základní účinnou látkou jsou velmi kvalitní extrakty z rostlin. Jedinečností je tzv. "koncept fytofiliálky" - přísné kontroly pěstování rostlin. Výrobky řady Klorane jsou vysoce kvalitní, hypoalergenní a mají vynikající snášenlivost.

   

  KOSMETIKA A-DERMA

  A-Derma je speciálně vyvinutá kosmetika určená především k péči o citlivou, podrážděnou a atopickou pokožku. Hlavními složkami přípravků je bílý oves rhealbRHEALBA a a esenciální mastné kyseliny omega 6, kterí mají zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky. Je určena jak pro dospělé, tak i pro kojence, batolata a malé děti. Přípravky A-Derma zmírňují negativní projevy kůže (alergie, atopie), kůži ozdravují a snižují spotřebu používání kortikoidů.

   
  OVES RHEALBA - HISTORIE, ÚČINKY
   
  Zklidňující, hojivé, hydratační a protizánětlivé účinky ovsa jsou známy již dlouho. Oves byl hojně využíván k přípravě kašovitých obkladů pro zklidnění podrážděné pokožky či regeneraci lehkých odřenin. Oves RHEALBA byl vybrán kvůli svým vlastnostem z více než 80 odrůd ovsa, je pěstován pod přísnou  a důkladnou kontrolou. Jeho výtažky, které se vyznačují vysokou čistotou, dodávají přípravkům A-DERMA vysokou kvalitu  účinnost.
   
  OVES RHEALBA - SLOŽENÍ
  • škrobové látky 68%
  • proteinové látky 13%
  • lipoidní látky 8% (glyceridy, glykolipidy, fosfolipidy)
  • stopové prvky (železo, měď, zinek, mangan)
  • SOD (Superoxická dismutáza)
  • polyfenoly nebo fenolové složky