ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

Kosmetický salón Institut Esthederm


Kosmetický salón pro každou z nás představuje místo oddychu, harmonie, pokoje. Znamená pro nás místo, kam člověk přijde zrelaxovat nejen své tělo ale i duši. Místo, kam si přijdete odpočinout nejen fyzicky ale i psychicky.

Proto máme salón navržený právě pro tyto okamžiky. Přijďte si odpočinout k nám, do Hronova nad lékárnu, na naše luxusní lehátko vyměkčené paměťovou pěnou, kde v krbu hoří oheň a praská dříví. Po kosmetickém ošetření, které Vám bude ušito přímo na míru, na Vás čeká teplý čaj a Vy tak můžete nechat doznít své zážitky.

Filozofií značky Institut Esthederm je, že nevytváříme produkty péče o pleť proto, aby udělaly ženy krásnými, ale proto, že jsou krásné. V Institut Esthederm věříme, že naše pokožka má všechny potřebné zdroje k tomu, aby byla krásná, aby fungovala správně a dozrávala v kráse. Každý den jsme však atakováni mnohými negativními vlivy, na které naše pleť reaguje. Vnější prostředí a náš způsob života vytvářejí různá omezení, která způsobují, že naše pleť nefunguje správně.

Úlohou péče Institut Esthederm je proto převychovat pleť, nastartovat její správné fungování zevnitř. Po 35 letech zkušeností s převýchovou pleti už víme, že pro obnovu přirozených procesů v pleti je nejúčinnější kombinace vhodné domácí péče a pravidelného ošetření v kosmetickém salonu.

V našem kosmetickém salónu nabízíme i profesionální líčení s exkluzivní kosmetikou Libre a Inika organics a depilace od úžasné firmy Lycon.

 

Vydejte se s námi na cestu do světa dlouhodobé krásy.

 

Objednávky: Mgr. Michaela Hrnčiarová 777 597 189

 

 

salón
salón
salón
salón
salón
salón