EUCERIN200
Eucerin Krémový gel na…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-6%
Skladem
Tento ultralehký krémový gel na opalování je účinný a stejně tak příjemný na použití - ihned se vstřebává, zanechává 0% stop na pokožce a povrch… Celý popis
659s DPH
Maloobchodní cena:
699 Kč,
Ušetříte:
40 Kč (-6%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo

Eucerin Krémový gel na opalování Dry Touch Oil Control SPF 50+

Tento ultralehký krémový gel na opalování je účinný a stejně tak příjemný na použití - ihned se vstřebává, zanechává 0% stop na pokožce a povrch pokožky zůstává ihned po aplikaci bez mastného a lepivého pocitu. Přináší špičkovou ochranu pro všechny typy pokožky.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření i obranu před vysokoenergetickým viditelným světlem. Tento opalovací přípravek také podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA a jeho technologie pro regulaci kožního mazu Oil Control se zmatňujícími pigmenty zanechává povrch pokožky okamžitě suchý na dotek, bez lepivého pocitu.

UV záření je hlavní příčinou slunečního poškození pokožky, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pokožku představují další zátěž. 
Eucerin Krémový gel na opalování Dry Touch Oil Control SPF 50+ je ultralehký, nemastný přípravek na opalování pro pokožku těla. Klinické a dermatologické testy prokázaly, že je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé mastné a aknózní pokožky.
 
Tento krémový gel na opalování poskytuje velmi vysokou ochranu proti UV záření: UVA a UVB filtry odpovídají přísným standardům asociace Cosmetics Europe a úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je minimální doporučení EU. Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin kombinuje tyto širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry s licochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. Výrobek obsahuje také kyselinou glycirrhetinovou pro posílení vlastního mechanismu pokožky na obnovu DNA, a technologii pro regulaci kožního mazu Oil Control se zmatňujícími pigmenty, které zanechávají povrch pokožky okamžitě suchý na dotek. 
 
Eucerin Krémový gel na opalování Dry Touch Oil Control SPF 50+ se rychle vstřebává a nezanechává na pokožce žádné stopy. Je extra voděodolný, odolný proti potu a odpuzuje písek (písek se nelepí na pokožku). A stejně jako všechny výrobky řady sluneční ochrany Eucerin, neobsahuje oktinoxát a oxybenzon - UV filtry, které jak známo mají škodlivý vliv na korálové útesy - a splňuje havajský zákon zakazující některé opalovací přípravky, tzv. Hawaii Reef Bill.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost u citlivé pokožky, včetně mastné a aknózní pokožky. Přípravek byl též testován ve vlhkém a horkém prostředí, kde prokázal svoji účinnost. 

Parametry

Péče Opalovací krémy na tělo

Načítání obsahu...

Podobné výrobky