AVENE100
EUCERIN SUN Emulze na op…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-5%
Skladem
Špičkový přípravek na opalování na obličej pro všechny typy pleti, který brání hyperpigmentaci vlivem slunečního záření. Účinně redukuje tmavé skvrny… Celý popis
599s DPH
Maloobchodní cena:
629 Kč,
Ušetříte:
30 Kč (-5%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej, pigmentové skvrny

EUCERIN SUN Emulze na op. AntiPigment SPF50+ 50ml

Špičkový přípravek na opalování na obličej pro všechny typy pleti, který brání hyperpigmentaci vlivem slunečního záření. Účinně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu.

Technologie Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký faktor UVA/UVB ochrany a obranu proti vysokoenergetickému viditelnému světlu. Výrobek také podporuje vlastní mechanismus pleti na obnovu DNA.

UV záření je hlavní příčinou slunečního poškození pleti, ale i vysokoenergetické viditelné světlo může vyvolávat tvorbu volných radikálů, které pro pleť představují další zátěž. Sluneční záření spouští zvýšenou produkci melaninu, která může vést k projevům hyperpigmentace, jako jsou sluneční skvrny.

Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem Pigment Control SPF 50+ je výrobek sluneční ochrany pro pleť obličeje určený pro každodenní použití. Je vhodná pro všechny typy pleti a pomáhá předcházet hyperpigmentaci pleti vlivem slunečního záření. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry¹ pro velmi vysokou UV ochranou slicochalconem A, který neutralizuje volné radikály vyvolané působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. Výrobek obsahuje také kyselinou glycyrrhetinovou pro posílení vlastního mechanismu pleti na obnovu DNA. 

Složení je dále obohaceno o thiamidol, účinnou a patentovanou složku, která působí na příčinu vzniku hyperpigmentace. Při pravidelném používání postupně viditelně redukuje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. 

Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem Pigment Control SPF 50+ má příjemnou lehkou konzistenci, která se rychle vstřebává a klinické i dermatologické testy prokázaly její dobrou snášenlivost i na citlivé pleti.

(1) Odpovídají přísným standardům kladeným na ochranu před UVA a UVB zářením asociací Cosmetics Europe. Úroveň ochrany před UVA zářením je vyšší než je požadováno dle EU norem. 

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie potvrzují velmi dobrou kožní snášenlivost i u citlivé pleti. 

Parametry

Péče Opalovací krémy na obličej, pigmentové skvrny

Načítání obsahu...

Podobné výrobky