AVENE100
Dexeryl krém 250 g
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-22%
Skladem
Ochranný a změkčující krém na pokožku s příznaky a projevy vysušení (xerózy), provázející zejména různé kožní problémy (například atopický ekzém… Celý popis
209s DPH
Maloobchodní cena:
269 Kč,
Ušetříte:
60 Kč (-22%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Atopická a suchá pokožka

Dexeryl krém 250 g

Ochranný a změkčující krém na pokožku s příznaky a projevy vysušení (xerózy), provázející zejména různé kožní problémy (například atopický ekzém, ichtyózu). Dexeryl má hydratační účinek: pomáhá udržovat vyváženou vlhkost pokožky, zabraňuje odpařování vody z pokožky a působí jako bariéra chránící před vnějším poškozením.

Výsledek:

  • zlepšuje příznaky atopického ekzému a suché pokožky
  • zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky a zlepšuje její hydrataci
  • chrání pokožku před vnějšími vlivy

 

Složení

Nové šetrné složení. Obsahuje měkký parafín a tekutý parafín, které zabraňují odpařování vlhkosti z pokožky a působí tak proti dehydrataci. Působí také jako ochranná bariéra proti vnějšímu poškození. Dále obsahuje glycerol, jehož hydratační účinek pomáhá udržovat vyváženou vlhkost pokožky.

Použití

Dexeryl krém aplikujte 1-2x denně v tenké vrstvě na postižené místo (podrážděnou pokožku). Pokud je to nutné, můžete krém aplikovat častěji, ne však více než 6x denně.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Certifikát vydala notifikovaná osoba číslo 0459.

Parametry

Péče Atopická a suchá pokožka

Načítání obsahu...

Podobné výrobky