A-derma 100
ESTHEDERM Intesif…
Expedice do 24 hodin
Koupit
Novinka
zdarma
Skladem
Vysoce koncentrovaný krém obsahujicí 10% kyseliny hyaluronové Krém, který v pleti působí jako zásobárna vody. Obsahuje patentovaný komplex… Celý popis
1 790s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Řada HYDRATACE PLETI
Péče Hydratační krémy na tělo

ESTHEDERM Intesif Hyaluronic vysoce koncentrovaný krém 50 ml

Vysoce koncentrovaný krém obsahujicí 10% kyseliny hyaluronové

Krém, který v pleti působí jako zásobárna vody. Obsahuje patentovaný komplex tří typů molekuly kyseliny hyaluronové, které pronikají do jednotlivých vrstev pleti, kde působí jako zásobárna vody. Takto pleť hydratují a zároveň obnovují její kožní hustotu. Akutně dehydratovaná, a tudíž žíznivá pleť, je tak konečně „napitá“, hydratovaná.

Krém, který v pleti působí jako zásobárna vody.

INTENSIF HYALURONIC® CREAM je krém s patentovaným komplexem tří typů molekuly kyseliny hyaluronové, které pronikají do jednotlivých vrstev pleti, kde působí jako zásobárna vody. Takto pleť hydratují a zároveň obnovují její kožní hustotu. Akutně dehydratovaná, a tudíž žíznivá pleť, je tak konečně „napitá“, hydratovaná.

Pro koho je určen: 

Pokožka je ihned intenzivně hydratovaná, pružná, rozjasněná.

Mikrovrásky jsou (už z hloubky) vyhlazenější.

Pro pleť, která se vyznačuje silnou dehydratací (vysušeností) s příznaky jako: pocit pnutí, šupinky, hrubá textura, povadnutí.

Podle doporučení vaší kosmetičky – obvykle ráno a večer na suchou a čistou pleť po aplikaci séra Intensif Hyaluronic Serum.

Při objednání nás telefonicky nebo mailem kontaktujte kvůli diagnostice Vaší pleti.

Parametry

Řada HYDRATACE PLETI
Péče Hydratační krémy na tělo

Načítání obsahu...