BIODERMA200
DUCRAY Neoptide Expert+…
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-15%
Skladem
DUCRAY NEOPTIDE EXPERT sérum proti vypadávání vlasů. Sérum díky svým patentovaným aktivním látkám působí při chronickém vypadávání vlasů u mužů i… Celý popis
1 299s DPH
Maloobchodní cena:
1 529 Kč,
Ušetříte:
230 Kč (-15%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Řada Dárkové balíčky, výhodná balení, Péče o pleť ducray
Péče proti vypadávání vlasů

DUCRAY Neoptide Expert+ šampon Anaphase+

DUCRAY NEOPTIDE EXPERT sérum proti vypadávání vlasů.
Sérum díky svým patentovaným aktivním látkám působí při chronickém vypadávání vlasů u mužů i žen. Má dvojí účinek: působí proti vypadávání vlasů a zároveň podporuje jejich růst. Obsahuje látky přírodního původu: Anchoran (výtažek z ostropestřce mariánského), Lespedeza, Mangalidone. Je možné jej používat samostatně, jako doplněk, v kombinaci s lokální medikamentózní léčbou či jako podporu při transplantaci vlasů.

DUCRAY šampon ANAPHASE+ doplňková péče při vypadávání vlasů.
Šampon je ideální doplňková péče při zvýšeném vypadávání vlasů a pro unavené vlasy. Jeho složení obsahuje komplex vitamínů, které dodávají pokožce základní výživné látky nutné pro růst silných vlasů. Pro devitalizované a unavené vlasy. Pro každodenní použití.

Použití

Výdej léku (případně jiného produktu) není vázán na předpis.
Přípravek je určen k zevnímu použití (aplikuje se na kůži, vlasy, nehty nebo sliznice).

Anaphase+: Šampon se nanese na navlhčené vlasy, napění se a poté opláchne. Aplikace se opakuje a nechá se 2 až 3 minuty působit. Vlasy se opláchnou čistou vodou. Následně se nanese sérum proti vypadávání vlasů.

Neoptide Expert: Nasadí se sprejový aplikátor na lahvičku a před použitím se protřepe. Sprejový aplikátor se použije na obě lahvičky.
Vypadávání vlasů:
Aplikuje se 8 stlačení 1x denně na suchou nebo vlhkou vlasovou pokožku (2 stlačení na každou část: cestička uprostřed, napravo, nalevo a vzadu). Vstřebávání přípravku se podpoří krátkou masáží pomocí konečků prstů. Neoplachuje se.
Transplantace vlasů:
15 dní před transplantací až do dne transplantace se aplikujte 8 stlačení na celou plochu suché nebo vlhké vlasové pokožky. Jemně se vmasíruje. 4 dny po transplantaci se aplikuje 8 stlačení na gázu a po dobu 15 dnů se jemně vtírá pomocí lehkého poklepávání prstů. Po úplném zahojení se aplikuje 8 stlačení pomocí prstů na místa s transplantovanými vlasy. Jemně se vmasíruje.
Doporučuje se minimálně 9 měsíční každodenní kúra.

Sérum bylo speciálně testováno jako doplněk k referenční lokální léčbě při transplantacích vlasů pro oblasti odebraných a implantovaných vlasů. Je možné používat samostatně nebo v kombinaci s lokální medikamentózní léčbou. Vyvinuto s cílem minimalizovat vznik alergických reakcí.

Upozornění: Nevdechujte. Vyhněte se kontaktu s očima. Nestříkejte v blízkosti očí. Používejte v dobře větraných prostorách. Jen pro vnější použití.

Parametry

Řada Dárkové balíčky, výhodná balení, Péče o pleť ducray
Péče proti vypadávání vlasů

Načítání obsahu...

Podobné výrobky