ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

Avene Cold Cream

Avene Cold cream je řada přípravků zaměřena na suchou až velmi suchou pokožku. Přípravky, které v této kategorii naleznete okamžitě uleví citlivé a velmi suché pokožce. V nabídce naleznete krémy, které velmi snadno prostupují kůží, pokožku vyživují a zklidňují. Díky rychlému vstřebávání nezanechávají pocit mastnoty a vy se tak budete cítit příjemně celý den. Pro dosažení výsledků nanášejte krém ráno a večer na důkladně očištěnou pokožku. Pro lidi trpící neustále suchými rty máme v nabídce balzám na rty. Balzám rty zjemní a dlouhodobě chrání před popraskáním. Používat ho můžete dle Vaší potřeby. Po nanesení působí až neuvěřitelných 8 hodin. Netrapte se už více se suchou pokožkou a používejte přípravky z řady Avene Cold cream.

Avene Cold cream - Váš pomocník při boji se suchou pokožkou

Zvláště v zimních měsících trpí ženy na vysušenou pokožku nejen v oblasti obličeje. V chladném období trpí i Vaše ruce a rty. Řada přípravky Avene Cold cream se o vše postará. Suchá pokožka je velice citlivá. Zabraňte nepříjemnému pocitu pálení s kosmetikou Avene.

Pružná a lesklá pokožka po celý den

Suché pokožce se můžete bránit i při koupeli. V naší nabídce naleznete mycí gely a mýdla z řady Avene cold cream. Sama uvidíte výsledky po několika dnech používání kosmetiky Avene.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 3 položek
Řadit dle