ZDRAVAPLET

Ducray - péče o pleť

Každá žena ví, že kvalitní kosmetika vždy nabízí sekci péče o pleť. To platí samozřejmě i u kosmetiky Ducray. Ta je zaměřena hlavně na vlasovou péči, ale naleznete v nabídce také něco pro Vaši pokožku. Trápí Vás pigmentové skvrny? Pak jste na správném místě. Péče o pleť Ducray Vám s touto problematikou pomůže a navrátí Vaší pleti dokonalý vzhled.

Ducray péče proti pigmentovým skvrnám

V kategorii péče o pleť Ducray naleznete účinný přípravek proti pigmentovým skvrnám. Ty mohou vznikat postupem věku, častým vystavováním pleti slunci nebo soláriu, ale i stresem. Intenzivní péče proti pigmentovým skvrnám Ducray pomáhá redukovat hyperpigmentace, což jsou lokalizované hnědé a tmavé skvrny v oblasti dekoltu a obličeje. Efektivní péče přípravku je založena na kombinaci kyselin.

Pravidelná aplikace - trvalé výsledky

Pokud chcete dosáhnout viditelných výsledků je důležitá pravidelná aplikace. Přípravky z péče o pleť Ducray se většinou aplikují ráno a večer důkladně na postižené oblasti. Abyste dosáhla co nejlepšího efektu doporučuje se aplikovat přípravky alespoň po dobu 3 měsíců.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 9 položek
Řadit dle