AVENESUN
Eucerin Hyaluron-Filler …
Expedice do 24 hodin
Koupit
SLEVA-30%
Skladem
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém je noční krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti.  … Celý popis
699s DPH
Maloobchodní cena:
999 Kč,
Ušetříte:
300 Kč (-30%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Péče Vrásky

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém 50 ml

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Noční krém je noční krém proti stárnutí pleti, který vyplňuje hluboké vrásky a zlepšuje pružnost pleti. 

Jedinečné složení přináší několik omlazujících účinků. Značka Eucerin v něm používá inovativní kombinaci vysoko- a nízkomolekulárníkyseliny hyaluronové pro viditelné vyplnění i hlubokých vrásek, zatímco dexpanthenol podporuje regenerační procesy pleti během spánku. Arctiin (aktivní složka, která prokazatelně urychluje obnovu kolagenu v  buňkách pleti) účinkuje společně se silymarinem (vysoce účinný antioxidant, který chrání před rozpadem kolagenových a elastinových vláken a zlepšuje prokrvení pleti na buněčné úrovni). Pleť je na dotek pevná a hladká a na pohled svěží a zářivá.   

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity  Noční krém obsahuje takéarganový olej bohatý na pečující lipidy, který podporuje regeneraci pleti a vyhlazuje její povrch během spánku.

Klinické studie

Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou účinnost a kožní snášenlivost.

KLÍČOVÉ ZÁVĚRY

Vedle dalších klinických a dermatologických studií proběhla také uživatelská studie (PIU) u 120 žen ve věku od 49 let. Po testování výrobku po dobu dvou týdnů uvedly tyto výsledky: 

  • 100 %: zlepšuje vzhled mé pleti
  • 100 %: pleť je na dotek znatelně pevnější
  • 99 %: poskytuje pleti intenzivní hydrataci
  • 97 %: pleť je posílena
  • 95 %: vrásky a linky jsou viditelně redukovány
  • 93 %: propůjčuje pleti zářivost 

Parametry

Péče Vrásky

Načítání obsahu...

Podobné výrobky