LAROCHE150

Puressentiel kosmetika

Puressentiel je kosmetika, která je k prodeji na 5 kontinentech a v 68 zemích a i my máme radost, že jsme ji mohli zařadit mezi novinky v našem sortimentu. Jedná se o esenciální oleje a přírodní aktivní složky, které jsou prospěšné pro zdraví každého dospělého člověka i mládeže. Díky výrobkům Puressentiel podpoříte zdraví, krásu a svou pohodu. V naší nabídce naleznete celou řadu produktů, které jsou rozdělené do přehledných kategorií. Vybírat tedy můžete z přípravků na klouby a svaly, každodenní úlevu, dýchání, relaxace, spánek a mnoho dalších.

Novinky s okamžitou slevou

Jelikož jsme zaznamenali zájem o značku Puressentiel, zařadili jsme do naší nabídky hned několik druhů. Díky těmto výrobkům si budete moci užit koupel plnou relaxu a oddychu od každodenních stresů. Další možností odpočinku mohou být masážní oleje, které nabízíme v různých typech. Věříme, že si kosmetiku Puressentiel zamilujete a budete spokojeni.

O značce - Puressentiel

jedná se o rodinnou společnost, který vznikla v roce 2005. Zakladatelé jsou Isabelle a Marco Pacchioni, které se řadí mezi milovníky aromaterapie a přírodní aktivní složky. Kombinují součinnost éterických olejů a nejčistších aktivních složek. Výrobky jsou navrženy tak, aby se staraly o denní blahobyt celé rodiny. Výrobky tedy mohou používat i děti. Puressentiel nabízí jednoduché, efektivní a přirozené řešení, jak zmírnit bolest a nebo zajistit úlevu. 

Zobrazit celý popis »
Řadit dle