VICHY25

ESTHEDERM - ČIŠTĚNÍ A ODLIČOVÁNÍ PLETI

Čištění a odličování pleti patří ke každodenní činnosti každé ženy. Neplatí, že čistit nebo odličovat by se měla pleť pouze nalíčená. Za celý den pochytáte na svou pleť tolik nečistot, které ucpávají póry nebo způsobují černé tečky. Pokud máte citlivou pleť a trpíte nepříjemnostmi jako je např. akné čištění a odličování pleti je pro Vás ještě více důležité. Ačkoliv Váš obličej nevypadá znečištění Vaše pokožka to cítí jinak. Důležité je se také důkladně odlíčit po každém nánosu make-upu či jiných líčidel.

Krémy pro čištění pleti do hloubky

Občas je důležité vyčistit pleť důkladně do hloubky. K tomu Vám skvěle poslouží hloubkové čistící a zároveň hydratační krémy. Kosmetika Esthederm nabízí hned několik typů takto čistících krému. Skvěle Vám poslouží také čistící pěna nebo peeling. Hloubkově čistící krém zanechá Vaši pokožku dokonale čistou a zářivou. Aplikuje se dvakrát nebo jednou denně vždy ráno nebo večer na předem vyčištěnou pokožku. Nanášet se může i na dekolt a krk.

Micelární voda pro důkladné odstranění make-upu

K čištění a odličování pleti neodmyslitelně patří také důkladné odlíčení make-upu. Zvláště v oblasti očí, která je citlivá. Výborně Vám v tomhle pomůže micelární voda z naší nabídky. Je skvělá pro ženy, které často cestují. Jednoduše se nanese na obličej a nechá působit tampónkem dále jen setřete nanesený make-up a pleť je čistá. Je skvělá právě pro odlíčení oči a vhodná i pro ženy, které mají umělé řasy.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 13 položek
Řadit dle