ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

ESTHEDERM - ZEŠTÍHLENÍ A ZPEVNĚNÍ TĚLA

Být stále mlád nebo být stále mladá? Tuto otázku řeší především většina žen. Jak zastavit čas a udržet si stále mladiství a svěží vzhled? S tím Vám může pomoci značka Esthederm a její řada kosmetiky zeštíhlení a zpevnění těla Morpho Control. V nabídce naleznete zpevňující tělová mléka, zeštíhlující séra, omlazující krémy a další séra proti celulitidě. Řada je výrazná svou vínovou barvou. Pokud Vás trápí nedostatky jako je celulitida a nezpevněná pokožka pak je pro Vás zeštíhlení a zpevnění těla Morpho Control.

Vystavte své přednosti

Spousta žen využívá své přednosti jako zbraň. S přibývajícím věkem pokožka ztrácí pevnost. Hlavně oblast dekoltu a poprsí, která je na to velmi náchylná. Řada kosmetiky Esthederm Morpho Control nabízí speciální krém na zpevnění právě těchto oblastí ženského těla. Pleť je okamžitě hydratovaná a tkáně jsou pevnější. Aplikuje se denně krouživými pohyby. Navrátíte si tak sebevědomí a budete se cítit mladistvě a svěže. Nestyďte se vystavit své přednosti okolí. S Esthederm to půjde samo.

Morpho Control pro zpevnění celého těla

Kolekce Esthederm zeštíhlení a zpevnění těla Morpho Control nabízí také zpevňující péči pro celé tělo. Zpevňující a výživný tělový balzám kombinuje intenzivní hydrataci a ošetření tkáně. Navíc přináší pokožce okamžitou úlevu a postupně pravidelným používáním pokožku zpevňuje. Tělo tak získává mladistvý vzhled a navíc je okamžitě hydratováno. Balzám se používá denně a jemně se vmasírovává do pokožky hlavně na nejsušších místech.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 7 položek
Řadit dle