ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

ESTHEDERM - OCHRANA PŘED ZNEČIŠTĚNÝM OVZDUŠÍM

Naše pleť je každý den vystavena nežádoucím vlivům, které nejsou přínosem. Do naší nabídky jsme zařadili sortiment od značky Esthederm, který skvěle ochrání pleť před znečištěným ovzduším. Tyto výrobky jsou vhodné jako každodenní ochranný štít před škodlivými vlivmi. Ochrana pleti před znečištěným ovzduším vám zajistí krásnou a rozzářenou pleť po celý den. Vybírejte z buněčných vod a příjemných slunečních pudrů.

Ochrana pleti před negativními vlivy

Vyskytujete se většinu dne v chaotickém městě, kde jezdí spousta aut? Znečištěné ovzduší je jedním z faktorů, které velmi ohrožují pleť. Ochrana pleti před znečištěným ovzduším účinně chrání pravě před negativními vlivy městského prostředí. Pleť se stává odolnou vůči UV záření, znečištěnému ovzduší a každodennímu stresu. Ochrana pleti před znečištěným ovzduším jsou vhodné pro všechny typy pleti a i pro ty velmi citlivé. 

Snadné použití a aplikace 

Přípravky z ochrany pleti před znečištěným ovzduším se snadno a rychle používají. Aplikujte vždy ráno, samostatně nebo v kombinaci po Cellular Concentrate na čistou a suchou pokožku. Jedná se o výborný základ pro makeup, který poté vydrží celý den krásný. Dalším přípravkem, který je velmi oblíbený je buněčná voda ve spreji, kterou stříknete na obličej a tělo a jemně vmasírujete. Vodu lze použít před aplikací krému nebo séra po aplikaci make-upu, nebo kdykoli během dne je potřeba.

Zobrazit celý popis »

Tato kategorie je prázdná.