ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

NUXE - Body, Prodigieuse

Každá z nás jistě ví, že není důležitá péče pouze o nás obličej, ale také o zbytek těla. Stejně jako na obličeji vznikají vrásky i naše tělo stárne a už není tak pevné. Pro tento případ přináší kosmetika Nuxe tělové přípravky proti stárnutí pleti. Nechybí ani přípravky pro základní péči nebo peeling. Mezi tělovými přípravky naleznete i zeštíhlující tělové sérum pro ženy, které trápí celulitida.

Tělové přípravky pro základní péči o Vaše tělo

Mezi tělové přípravky pro základní péči patří různá tělová mléka, tělový peeling, ale i deodorant. Tělové mléko pokožku hydratuje dopřává ji komfort a vitalitu. Pokud trpíte vysušenou pokožkou na těle pak je tohle nejlepší volbou. Pokožka je po celý den osvěžena, je pružná a hedvábně hebká.

Zeštíhlující a zpevňující tělové přípravky

Zeštíhlující péči ocení ženy, které trápí celulitida. Ta může postihnout ženy v každém věku. Vzniká častými rozdíly váhy, špatnou cirkulací krve, nedostatkem pohybu, ale i stres. Nuxe tělové přípravky nabízí zeštíhlující tělové sérum, které zlepšuje krevní mikrocirkulaci, efektivně odbourává celulitidu a také tělo výrazně zpevňuje. Aplikuje se ráno nebo večer na postižená místa formou energické masáže. Naopak zpevňující krém působí proti předčasnému stárnutí pleti a poskytuje pokožce ideální hydrataci a hloubkovou výživu.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 12 položek
Řadit dle