EUCERIN200

Nuxe - Opalovací přípravky

Hledáte kvalitní péči na opalování s přírodními výtažky a spolehlivou ochranou? Přesně pro Vás tu jsou opalovací přípravky Nuxe. Ty jsme nově zařadili do naší nabídky a vybírat můžete jak z opalovacích olejů, tak krémů. Každá z nás preferuje něco jiného a tomu je přizpůsobena také naše nabídka. Opalovací přípravky Nuxe brání pokožku před nebezpečným slunečným zářením. Působí proti stárnutí a zanechávají pokožku jemnou a hebkou. Jsou vhodné na celé tělo i obličej.

Bronzující opalovací olej Nuxe

Chcete snadno dosáhnout krásného opalování? Nahlédněte mezi opalovací přípravky Nuxe a najdete tam bronzující olej. Ten Vám při opalování napomáhá dosáhnout krasného a zářivého opálení. Pokožka je navíc bohatě hydratována a navíc nádherně voní. Je vhodný pro všechny typy pleti. Olej je složený z bambuckého másla, vodního hyacintu, Kau Pe květiny a macadamiového oleje. Každá látka působí na naší pokožku jinak a výsledek je vždy pozitivní.

Pozitivní účinky opalovacího krému

Pro příznivkyně opalovacího mléka jsme mezi opalovací přípravky Nuxe zařadili opalovací krémy. Ty skvělé chrání pokožku před stárnutím, zachovávají její mladistvý vzhled a poskytují přirozené opálení. Vybavte se na dovolenou kvalitními přípravky na opalování.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 3 položek
Řadit dle