ZDRAVAPLET

NUXE - Čištění a odličování pleti

Už jste slyšeli o zázračných účincích výtažků z okvětních lístků růže? Kosmetika Nuxe přichází s řadou výrobků na čištění a odličování pleti s takovými účinky. V nabídce naleznete různé odličovací vody, gely i mléko. Nechybí ani micelární vody, které pokožku čistí, ale zároveň ošetřují. Čistící a odličovací přípravky s výtažky z okvětních lístků růže dokonale vyčistí Vaši pokožku a zanechají ji zdravou a pevnou.

Čistí a zároveň ošetřuje

Mezi Čistící a odličovací přípravky z výtažky z okvětních lístků růže, které čistí a zároveň pokožku ošetřují patří micelární vody nebo pěny. Obojí Vám nabízí značka Nuxe. Voda obsahuje minerální složky, které pronikají hluboko do povrchu pokožky. Navíc ji zanechává neodolatelně jemnou a hladkou. Po užívání micelární vody nebo pěny bude Vaše pokožka zářit krásou a čerstvostí. Aplikuje se ráno nebo večer na vlhkou pokožku a oplachuje. Sami poznáte zázračné účinky květinové vody z okvětních lístků damašské růže.

Dokonale odlíčená pokožka

Pokud jste žena, která se denně líčí jistě dobře víte, že dá práci pokožku důkladně od make-upu a líčidel vyčistit. Mezi Čistící a odličovací přípravky z výtažky z okvětních lístků růže patří jemné odličovací mléko na tvář, oči i rty. Důkladně vyčistí Vaši pleť od zbytků make-upu a navíc nezanechává pokožku vysušenou. Pokud patříte mezi ženy co trpí suchou pokožkou, odličovací mléko Vám napomáhá udržovat přirozenou vrstvu hydratace.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 8 položek
Řadit dle