ZDRAVAPLET

NUXE - Reve de Miel

Přípravky z medu jsou jediná řada kosmetiky Nuxe, která je živočišného původu. Obsahuje med, který reparuje pleť a jako jediný ze všech látek, ze kterých se kosmetika Nuxe skládá je živočišného původu. Přípravky z medu můžete využít na celé tělo. Tato sekce obsahuje odličovací gely, tělová mléka i sprchové gely. Přípravky z medu nádherně voní a Vaše pleť s nimi bude jako nová.

Čistá a vyživená pokožka

Pokud patříte mezi ženy, které se rády líčí a mají citlivou pleť pak oceníte účinky odličovacího gelu s výtažky z medu a slunečnice. Ten jemně odstraní make-up, zklidní a vyčistí pokožku do hloubky. Pleť je zjemněná a vyživená. Nechybí ani péče o ruce a nehty. Pokud máte vysušené ruce nebo lámavé nehty přípravky z medu vše vyřeší okamžitě.

Přípravky z medu i do koupele

Pokud nechcete mít vysušenou pokožku ani po koupeli doporučujeme Vám zvláčňující sprchový gel, který obsahuje výtažky z medu a slunečnice. Gel čistí tělo i obličej a také pokožku zklidňuje. Je vhodný pro všechny typy pokožky. Pociťte hebkost po každém koupání či sprchování s přípravky z medu.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 5 položek
Řadit dle