VICHY300

René Furterer kosmetika

Rene Furterer - tuto francouzskou značku založil Rene Furterer roku 1957. Již od dětství byl fascinován přírodou, seznámil se s vlastnostmi rostlin a éterických olejů. Později se stává průkopníkem kosmetického průmyslu, když vytváří revoluční osobní léčebnou metodu pro vlasy a pokožku hlavy, která je založená na využívání účinků éterických olejů.Od roku 1980 je kosmetika Rene Furterer součástí Pierre Fabre Laboratories, jež jsou jednou z největších soukromých farmaceutických společností ve Francii.Rene Furterer dosahuje obrovského úspěchu, který spočívá v inovativních produktech, jejichž základem jsou suroviny získané ze srdce rostlin, a výběru exkluzivních přírodních ingrediencí.

Fascinující píče o vlasy

Chcete dodat vašim vlasům profesionální a zároveň velmi kvalitní a zdrvotně vyváženou péči? Pak určitě zvolte výrobky značky Rene Furterer Paris. Tento příběh úspěšných produktů byl zrozen v přírodě. René Furterer strávil dětství na vesnici, a proto kladl důraz právě na přírodní složky. Jelikož pracoval jako kadeřník v pařížském salonu své manželky, řekl si, že vlasy si zaslouží maximální péči. S výrobky značky Rene Furterer Paris začalo to správné a pravé rozmazlování vlasů.

Výjimečné rostlinné složky

Každý esenciální olej byl vybrán tak, aby nabídl specifický senzorický zážitek založený na jeho vlastnostech. Se značkou Rene Furterer Paris se v naší nabídce nesetkáváte poprvé, jen jsme tuto kategorii doplnili o nové a nové produkty, které dodají vašim vlasům neodolatelný a zdravý vzhled, který chce každá žena pro své vlasy. 

Zobrazit celý popis »

Tato kategorie je prázdná.