AVENE100

RENE FURTERER - Triphasic VHT

Rituál při chronickém vypadávání vlasů (hormonální, dědičné podmíněné řídnutí vlasů)

Unikátní patentované složení skládající se ze 3 fází obsahuje zásadní energizující a výživné složky, které společné posilují vývoj silných a zdravých vlasů. TRIPHASIC VHT ATP INTENSIF působí na tři faktory zodpovědné za slabé a tenké vlasy.

- UDRŽENÍ SILNÝCH A ZDRAVÝCH VLASŮ: kombinace působení výtažku Brazilského ženšenu, esenciální olej z pomerančovníku a levandule a vitamínu PP dodávají valsové pokožce maximální výživu a optimální podmínky pro zdravý růst vlasů.

- ČISTOTA VLASOVÉ POKOŽKY: nadměrná produkce kožního mazu může omezovat vlasovu cibulku ve správném růstu. Díky synergickému působení hydrolyzovaného vátažku Curbicia ze semen dýně a vitaminu B6 pomáhá odstranit nadbytečné množství kožního mazu.

- OCHRANA VLASOVÉ POKOŽKY A CIBULKY - probíhá ve dvou fázích:

1. Působení na vlasový folikul: Adenosin Trifosfát (ATP) inovativní účinná látka dodávající zásadní energii vlasovému folikulu a pomáhá maximálně prodloužit životní cyklus vlasu.

2. Pomáhá chránit okolní prostření vlasů: Hesperidin Methyl Chalcon (HMC) známý také jako výtažek z Pomerančovníku hořkého změkčuje vlákna, která obkoĺopují folikul. Stearyl Glycyrrhetinát, přírodní výtažek z lékořice v kombinaci s antioxidačním vitaminem E zklidňují oslabenou vlsovou pokožku v okolí vlasové cibulky.

Již po první kúře vlasy vypadají silnější a vlasová pokožka je méně viditelná. Podporuje zachování zdravého vlasového kapitálu.

Zobrazit celý popis »

Tato kategorie je prázdná.