ZDRAVAPLET

Bioderma Abcderm

Řada Bioderma ABCDerm je stejně jako šetrná k pokožce jako Bioderma Sensibio. Přípravky jsou speciálně upraveny pro potřeby dětské jemně pokožky. Chrání dětskou pokožku před vysoušením a podrážděním, zejména v zimě, kdy je pokožka křehká a náchylná. Dětské krémy pokožku intenzivně zvlhčují a redukují šupinatění rohové vrstvy pokožky. Přípravky Bioderma ABCDerm jsou vhodné už pro miminka od narození, kdy trvale posilují kožní bariéru. Pečlivě dbejte na množství užívání a předcházejte vzniku suché a dehydratované pokožky.

Pěnový gel bioderma ABCDern Moussant

Má Vaše děťátko citlivou a jemnou pokožku? Určitě je nutné, abyste pečovali o jeho pokožku jen kvalitní kosmetikou. Přesně taková je Bioderma ABCDerm, kterou jsme do naší nabídky zařadili. Mezi populární výrobky se řadí pěnový gel, který je jemný a bezpečně čistí kůži a neobsahuje mýdlo. Respektuje fyziologickou rovnováhu pokožky a vlasů dětiček, takže nepůsobí vysušení ani oslabení. Bioderma ABCDerm Moussant může být i ultrajemný sprchový gel, který naleznete také v naší nabídce. Nedráždí pokožku ani oči, takže se nemusíte obávat případného pláče, kvůli dráždícímu mýdlu.

Biodermu ABCDerm můžete mít i na cestách

Každá maminka určitě vyráží se svým děťátkem ve na procházky, a proto je důležité mít po ruce i vyhovující ubrousky, se kterými jemně očistíte citlivou pokožku miminek nebo malých dětí. Bioderma ABCDerm ubrousky jsou impregnované aktivním micelárním roztokem, který obsahuje čistící a obzvlášť zjemňující látky. Jsou vhodné na použití na každou část těla. Můžete je tedy použít na zadeček, kožní záhyby, obličej i ruce. Díky praktické velikosti umožňují očistit jedním tahem celý obličej a zanechá tak skvělý a příjemný pocit svěžesti. 

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 10 položek
Řadit dle