ESTHEDERM - SLUNEČNÍ OCHRANA

Bioderma Hydrabio

Pro lidi, kteří neustále trpí suchou byla vyvinuta speciální řada, která je dokonale zaměřena na tuto problematiku pleti. Kosmetika Hydrobio Bioderma nabízí přípravky co Vaše problémy rázem vyřeší. Vyzkoušejte například peelingový krém, který stimuluje schopnost buněk pokožky v hlubších vrstvách a vytváří tak na povrchu pokožky vlhký film a perfektně tak pokožku hydratuje. Pro zářivou a pružnou pokožku použijte čistící mléko. Mléko patří k prvním přípravkům na čištění a odličování pleti, které kombinuje jemnost mléka a čerstvost vody. Pokud už Vaše pleť trpí extrémní dehydratací použijte pleťovou masku. Maska pokožce navrací harmonii, lesk a pružnost. Pro dosažení optimálního účinku musíte všechny přípravky Hydrobio pravidelně aplikovat. Nezanedbávejte svou pokožku a dopřejte ji kvalitní péči s přípravy Bioderma Hydrobio.

Bioderma AKCE na vybrané produkty

Nakupujete rádi za výhodné ceny a zamilovali jste si tuto značku? Právě pro Vás jsme připravili výhodné balení čistícího mléka a nebo čistící vody, která perfektně zklidňuje a uchovává rovnováhu pokožky. Zdravá pokožka je opravdu důležitá, jelikož je to to první, čeho si lidé mohou na Vás všimnou. Díky patent Aquagenium je zajištěná perfektní hydratace pokožky. Bioderma Hydrabio obsahuje micely, které jsou součástí komplexu a jednoduchým krokem dokonale očistí a odstraní make-up z tváře, ale i z očí.

Dokonale hebká pokožka díky výrobkům Bioderma

Jako novinku nám před nedávnem představila společnost patentovaný komplex Aquagenium, který stimuluje schopnost buněk pokožky v hlubších vrstvách. Na povrchu pokožky však udržuje vlhkost, který je nevyhnutá pro rovnovážný stav pokožky. Výhod Bioderma Hydrabio je hned několik. Pokud tedy trpíte na suchou pokožku, určitě Vám doporučujeme Bioderma Hydrabio, která už nikdy nedopustí, aby se na Vašem obličeji vyskytli suché šupinky kůže. 

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 7 položek
Řadit dle