ZDRAVAPLET

Bioderma Photoderm

Opalování na sluníčku je velice oblíbená činnost snad každého člověka. Výborně si při ni odpočinete ale chráníte při ní také svou pokožku? Pokud nevíte jak přesně pokožku správné před sluncem ochránit a zabránit tak předčasnému stárnutí pleti kolekce kosmetiky Bioderma Photoderm je pro to jako stvořená. Krém na opalování je velice důležitý jako sluneční ochrana pro každého. Je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro citlivou reaktivní pleť. Zabezpečuje krytí červených míst na pokožce a eliminuje prokrvení pleti. Důležitá pro pokožku je i péče po opalování. Bioderma Photoderm nabízí mléko po opalování, které je vhodné pro celou rodinu a všechny typy pleti, včetně citlivé. Mléko zklidňuje a zvláčňuje pokožku, obnovuje její hydrataci a prodlužuje opálený vzhled. Chraňte dokonale svou pokožku s přípravky Bioderma Photoderm.

Bioderma Photoderm - přípravky pro celou rodinu

Tato sluneční řada od značky Bioderma nabízí více než desítku přípravků s nejrůznějším využitím. Největší zastoupení mají přípravky na opalování. Přípravky na opalování mohou mít různé formy. Bioderma Photoderm je nabízí ve formě mléka nebo také spreje. Pro většinu lidí jsou více praktické spreje a proto jsou také více požadované. V nabídce naleznete také kompaktní make-up, který působí také jako ochrana proti slunečním paprskům v letním období.

Vysoký faktor pro citlivou pokožku

Pro lidi s citlivou pokožkou, která si se slunečními paprsky příliš nerozumí jsou v nabídce také opalovací přípravky s ochranným faktorem 50+. Takové typy lidí na sluníčko téměř nechodí a pokud ano jejich pokožka je ihned spálená a podrážděná. Bioderma Photoderm kolekce Sensitive bezpečně chrání citlivou pokožku přes sluncem a zabraňuje také nežádoucím solárním alergiím. Mléka mají zklidňující texturu a po aplikaci nezanechává mastný film na pokožce.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 25 položek
Řadit dle