BIODERMA200

Bioderma Sensibio

Řada kosmetiky Sensibio od značky Bioderma je řada vyvinutá pro lidi s citlivou a jemnou pletí. V této sekci naleznete vše od různých krému až po pudry či make-upy. Přípravky Sensibio ihned působí na podrážděnou pokožku a zklidňují ji. Redukují začervenání a pocity pálení. Podrážděna pokožka je často náchylná a citlivá na vnější vlivy jako je mráz, vítr či teplo. Účinné obnovení a aktivní zvlhčující složky pokožku chrání a obnovují. Přípravky Sensibio s označením AR jsou vhodné právě pro zmíněné začervenání a podráždění pokožky. Před nanesením krému je vhodné pokožku vyčistit micelární vodou také z kolekce Sensibio. Pro letní osvěžení je tu dermální voda. Voda je ve formě rozprašovače a vyvinutá tak, aby zklidnila všechny typy pokožky dokonce i té necitlivější. Díky uklidňujícím látkám, kterými jsou manitol a zinek se rychle a dlouhodobě zmírní negativní projevy na Vaší pokožce. Užívat ji můžete tak často jak bude potřeba. Pokud máte citlivou pokožku, která je snadno podrážděna řada kosmetiky Bioderma Sensibio je to pravé pro Vás.

Vyzkoušejte Bioderma micelární vodu sensibio 1+1

Za posledních pár let se stala micelární voda obrovským hitem v péči o pokožku. Tento hit se stal populární po celém světě, takže se není čemu divit, že i ženy v České republice si ji prostě zamilovali. Do naší nabídky jsme zahrnuli výrobky Bioderma Sensibio, které doporučují dermatologové, vizážisté, modelky a miliony žen po celém světě si ji pochvalují a neobejdou se již bez ní. Jelikož se jedná o tak populární výrobky, nemůžeme být pozadu. U nás si můžete vybrat Bioderma Sensibio, které Vám nabízíme ve skvělé akci 1+1, takže budete mít dostatek na několik týdnů nebo i měsíců.

Akce - Bioderma sensibio oční gel s výraznou slevou

Máte problémy s oblastí okolo očí? Máme pro Vás patentovaný komplex Toléridine, která okamžitě a dlouhodobě působí proti zánětu. Po použití zvyšujete práh tolerance pokožky, stává se odolnější, lepší a je chráněna před vnějšími vlivy a méně reaktivní. Bioderma Sensibio je vhodné pro citlivou pokožku, které nevyhovuje jen tak nějaká kosmetika. V naší nabídce však nenaleznete jen zmiňované produkty, ale i mnoho dalšího. Pokud sháníte deo anti-transpirant, čistící gel nebo mléko? U nás pořídíte téměř vše. 

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 18 položek
Řadit dle