ZDRAVAPLET

Bioderma Cicabio

Kolekce Bioderma Cicabio přináší unikátní přípravky určené k hojení vzniklých ran na Vaší pokožce. Mléko výborně vysuší mokvající rány a působí v každé etapě epidermální rekonstrukce. Kombinace látek oxidu křemičitého a masteneca napomáhá pohlcování mokvání a přináší dokonalý výsledek. Inovační komplex Antalgicine obsažený v mléku Cicabio rychle pokožku zklidní a redukuje pocit svědění ran. Díky tomu už nebudete mít nutkání ránu škrábat a rychleji se zahojí. Přípravky Bioderma Cicabio jsou antibakteriální, neparfémováné, bez barviv a hypoalergenů. Pokud hledáte péči, která obnoví Vaši pokožku a zmírní nepříjemné pocity Bioderma Cicabio je pro Vás výborným řešením. Cicabio udržuje správnou rovnováhu s cílem dosáhnout dokonalého výsledku.

Akce na vysušující obnovující lition

Hojí se Vám špatně rány a trvá vždy dlouhou dobu, než se vše krásně zahojí? Máme pro Vás léčivý přípravek pro hojení pokožky. Kolekce Bioderma Cicabio se stala stala oblíbená jak mezi muži, tak i mezi ženami. Jedná se o přípravek, který je reparační zároveň dokonale zklidní mokvající ránu nebo podrážděná místa na kůži. Kombinace talku a oxidu křemičitého vysušuje a neutralizuje mokvající místa. Díky antibakteriálnímu komplexu je rána komplexně chráněna. Bioderma Cicabio nesmí tedy chybět ve Vaší lékárničce. /p>

Jak se Bioderma Cicabio lotion používá?

Použití je snadné, takže se nemusíte obávat, že byste aplikaci nezvládli. Před použitím je zapotřebí lahvičku protřepat. V horní části nemá Bioderma Cicabio lotion klasický uzávěr. Před použitím musíte odlomit uzávěr dokud neuslyšíte zacvaknutí. Po očištění nanášejte na poškozenou oblast pomocí vatohého tamponku nebo přímo tryskou. Doporučené použití je alespoň dvakrát denně do úplného zahojení.

Zobrazit celý popis »
Péče
Cena
-
Značky
Zobrazeno 2 položek
Řadit dle